tv3.lv

“Viņa bļāva – turiet, turiet!” Aculiecinieku versijas par traģisko jaunās māmiņas nāvi Sarkandaugavā atšķiras

Sarkandaugavā, Viestura prospekta māju iedzīvotājiem, izdzirdot nakts trokšņus, sākotnēji neienāca prātā, kas patiesībā viņu pagalmā tik tikko noticis – viņi devušies ārā, lai pie sava pagalma durvīm ieraudzītu traģiski bojā gājušas sievietes mirstīgās atliekas. 

2018. gada 17. maijā 20:41

Viestura prospektā dzīvojošie joprojām savā starpā strīdas par piektdienas, 11. maija, nakts šokējošā notikuma gaitu. Kāda 28 gadus veca bērna māmiņa izkritusi no astotā stāva loga un notikuma vietā mirusi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Daži saka, ka viņa sēdēja un pīpēja tur pie loga, bet viņa ļoti stipri kliedza, ļoti stipri. Viņi ļoti strīdējās un kliedza,” atminas kāda vietējā iedzīvotāja Svetlana.

Kaimiņienes dēls, izdzirdējis troksni, skrējis lūkoties un ieraudzījis, ka pie mājas ieejas durvīm guļ sieviete. Svetlana min: “Ziniet, tāds iespaids, ka viņu izgrūda pa logu.”

Aculiecinieku versijas atšķiras – vieni saka, ka sieviete ļaunprātīgi izgrūsta, citi – ka aizdomās turamos slepkavībā vaino nepamatoti.

Vēl kāda cita sieviete min: “Viņi turēja, bet nenoturēja, tas ir mans iespaids…, tāpēc, ka viņa vēl bļāva – turiet, turiet! Es vēl redzēju, ka viņa mēģināja ar kājām parauties uz augšu. Acīmredzot nevarēja noturēt…”.

Aizdomās par slepkavību policija aizturēja divus Indijas pilsoņus – 25 un 24 gadus vecus brāļus, kuri liktenīgajā naktī atradušies kopā ar bojāgājušo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policijai ir pamats domāt, ka bojāgājusī vienu no Indijas pilsoņiem pazinusi, bet kaimiņi stāsta, ka abi bijuši pāris un kopā rūpējušies par sievietes bērnu.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess par slepkavību – šāds noziegums paredz mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm