tv3.lv

“Viņam izmānīja naudu. Atnāca un nošāva”; izskan versijas par slepkavības iemeslu Kandavas ielas biroja ēkā

Pagājusi nedēļa, kopš kāds vīrietis paveica slepkavību Rīgā kādā Kandavas ielas biroju ēkā un pēc tam pats izdarīja pašnāvību, iešaujot sev galvā. Toreiz otrā stāva darbinieki, izdzirdot šāvienus, šausmās sastinga un neuzdrošinājās iziet no telpām, taču tā arī netika skaidrībā, kas noticis. Šodien notikuma vietā joprojām durvis ir aizzīmogotas, bet apkārtējie pieļauj iespēju, ka noziegums paveikts finansiāla konflikta dēļ.

“Viņš atnāca pie pārinieka, kas viņam izmānīja naudu, un viss. Atnāca, nošāva, un viss,” stāsta biroja ēkas darbinieks, kurš vēlējās palikt anonīms.

Cilvēki stāsta, ka ikdienā biroja ēkas darbinieki viens ar otru sarunās neielaižas un koncentrējas tikai uz savām darīšanām, un, iespējams, tāpēc neviens noslepkavoto iepriekš nepazina. Zināms, ka nonāvētais vīrietis divus gadus nomā 221. kabinetu darba darīšanām.

“Pie mums bija reģistrētas kaut kādas nodokļu konsultācijas, grāmatvedības pakalpojumi. Pats nomnieks ir privātpersona, nezinām, kā tur bija. Nomnieks ir cita persona, es kā pārvaldnieks tikai zinu to personu, kura ir līgumā. Tā nav tā pati persona, kuru nošāva,” atklāj biroja ēkas pārvaldnieka pārstāve Kira.

Citi ēkā strādājošie apgalvo, ka pēc notikušā ir sarežģīti turpināt darbu, kā ierasts. Cilvēki dodas uz birojiem, bet jūtas neomulīgi un izvairās atrasties otrajā stāvā.

“Bija grūti, protams. Šausmīgi, vispār šausmīgs notikums. Ļoti grūti staigāt pa koridoru, kur tas bija. Asinis bija. Vakarā bija jau viss nomazgāts, lai cilvēki varētu turpināt darbu. Varbūt sākumā bija mazāk cilvēku, bet vēlāk jau visi bija savās vietās,” stāsta Kira.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policija joprojām kriminālprocesa ietvaros cenšas noskaidrot slepkavības motīvu. Vietējie nepacietīgi gaida, kad likumsargi nāks klajā ar jaunām detaļām par noziegumu, jo neizpratne ofisa telpu īrniekiem liek just nevajadzīgu diskomfortu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm