tv3.lv

“Viņš gulēja uz asfalta – viss asinīs!” Ziepniekkalnā bars sportiskas miesasbūves vīriešu piekauj savu kaimiņu

Par nežēlīgu uzbrukumu savam kaimiņam policijai ziņojuši Ziepniekkalna iedzīvotāji. Vairāki aculiecinieki redzēja, kā jaunais vīrietis tiek sists ar metāla stieņiem, līdz ieradās likumsargi un aizturēja vairākus kaušļus. Vietējie cer, ka noziedznieki tiks bargi sodīti un viņu ēkā vairs nemitināsies.

2019. gada 30. oktobrī 21:50

Nedēļas nogalē vairāki Ozolciema ielas 18 iedzīvotāji gan dzirdēja, gan redzēja nežēlīgu kautiņu. Sitienu un kliedzienu trokšņi piesaistīja ēkas iemītnieku uzmanību, un cilvēki sāka lūkoties pa logiem, lai saprastu, kas notiek viņu pagalmā. Aculiecinieki stāsta, ka uzbrukums bija nežēlīgs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Desmit cilvēki ar metāla armatūrām vai kaut kas tāds. Viņi bija kaimiņu aplenkuši, sēdēja un mēģināja aizsegt sevi ar rokām. Daži ar dūrēm, dažiem bija kaut kas rokās, varbūt beisbola nūjas,” atminas viena no aculieciniecēm.

“Es stāvēju uz ielas tajā momentā un redzēju, kā grupa cilvēku sekoja jaunam cilvēkam. Tur bija ne mazāk kā desmit cilvēku, un viņi sāka viņu sist. Viņš gulēja uz asfalta – viss asinīs, cilvēki caur mājokļu logiem visu redzēja,” stāsta aculiecinieks.

Apkārtējie izsauca policiju un mediķus. Ievainoto vīrieti ātrās palīdzības brigāde aizveda uz slimnīcu. Viņš guva smagus miesas bojājumus. Pēc pāris stundām jauniešu bars nezināmu iemeslu dēļ uzbruka vēl citam vīrietim. Ēkas iedzīvotāji tagad bīstas iziet ielā.

Aculiecinieki ziņo, ka sitēji izskatījās pēc sportistiem un bija tērpti plānās drēbēs. Cilvēki apgalvo, ka puiši kopīgi apmeklē zāli un trenējas cīņas mākslā.

“Viņi visi bija sportiskas miesasbūves. Brīdī, kad tas viss notika, viņi bija tērpti īsos kreklos, par spīti aukstumam, un tas, kuru sita, arī viņš bija krekliņā, un man pat šķiet, ka mājas čībās,” norāda aculiecinieks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bara līderis dzīvo nama astotajā stāvā. Pie viņa regulāri nākot draugi un paziņas, lai kopīgi lietotu alkoholiskos dzērienus. Iedzīvotāji par nekārtībām jaunā vīrieša dzīvoklī vairākkārt ziņojuši likumsargiem.

Ņemot vērā, ka sūdzības par agresīvajiem kaimiņiem policijā saņemtas jau iepriekš, ēkas iedzīvotāji ir sašutuši par likumsargu nespēju novērst radušos situāciju, lai jau iepriekš kaušļus aizturēt. No aptuveni desmit uzbrucējiem uz iecirkni esot aizvesti tikai trīs, un arī tas satrauc apkārtējos. Pagaidām arī barvedis joprojām atrodoties uz brīvām kājām un pēc uzbrukuma vairākkārt ir manīts apkaimē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm