tv3.lv

“Viņš nolēca lejā!” – auto zaglis, bēgot no policijas, metas lejā no stāvvietas trešā stāva

Pavisam nesen, policisti Purvciemā tvarstot divus aizdomīgus tipiņus, pieredzējuši mirkļus, kādus iepriekš, visticamāk, bija gadījies redzēt vien spriedzes filmās, un kulminācija sekojusi, kad ļaundaris, bēgot, izlēcis no ēkas trešā stāva.

2019. gada 7. maijā 20:46

Policija saņēma informāciju, ka Ulbrokas ielā gar autostāvvietām ložņā aizdomīgas personas un bija dzirdama arī stikla plīšana. Uz Purvciemu nosūtītas trīs policijas ekipāžas, un pirmais kārtības sargu busiņš notikuma vietā piestājis jau pēc pāris minūtēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Acumirklī vīriem izdevies noslēgt iespējamo ļaundaru atkāpšanās ceļus un inspektors devies augšup līdz pat trešajam stāvam, kurā iepriekš bija dzirdēta stiklu šķinda.

Šajā mirklī lieti noderējusi teritorijas apsarga iesaistīšanās ļaundaru meklējumos – viens no tipiņiem pavīdējis videokameru monitoros un apsargs par redzēto telefoniski ziņojis dežūrdaļai, savukārt vēl mirkli vēlāk, šī ziņa sasniegusi arī inspektorus. Drīz vien policists sastapis aizdomīgo jaunekli, kurš, ieraugot kārtībsargu, lēcis lejā no autostāvvietas trešā stāva. Piezemēšanās nepavisam nebija “mīksta” jo viņš, sāpēs kliedzot, palika guļam turpat zālienā.

Pāris minūšu laikā notikuma vietā ieradušās arī pārējās ekipāžās un, pārbaudot stāvvietu, kļuvis skaidrs, kāpēc tad vīrietis tik izmisīgi nav vēlējies sastapties ar policiju. Autostāvvietā bija sasistas un apzagtas vairākas automašīnas.

Tieši šajā mirklī inspektora kolēģis turpat pārdesmit metrus tālāk pamanījis kādu jaunekli, kurš, izmantojot mirkli, centies pamest autostāvvietas teritoriju. Policisti aizturēja arī viņu – 2002. gadā dzimušo jaunieti. Spriežot pēc darbinieku ziņojumiem, šis puisis atradās reibuma stāvoklī un, iespējams, bija lietojis narkotiskās vielas. Viņam bija arī saskrāpēta seja, tāpēc arī šajā gadījumā tika izsaukta mediķu brigāde.

Veicot abu personu datu pārbaudi, tika atklāts, ka vienam no šiem puišiem jau ir bijusi ievērojama saistība ar noziedzīgo pasauli – viņš iepriekš tiesāts saistībā ar narkotisko vielu apriti un lietošanu, kā arī zādzībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šobrīd likumsargiem ir izdevies noskaidrot divu apzagtu automobiļu īpašniekus – viens no viņiem, apskatot izvandīto spēkrata salonu, secinājis, ka pazudis auto magnetolas priekšējais panelis, savukārt kāda cita braucamrīka īpašnieks konstatējis, ka no viņa auto nozagts viss radio aparāts. Taisnības labad gan jāatzīst, ka pašas nozagtās mantas tā arī nav izdevies atgūt un zagļiem, tās izdevies veiksmīgi “nobēdzināt”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm