tv3.lv

Viņu atrada dzīvoklī uz grīdas ar durtām brūcēm: Vecumniekos noslēpumainos apstākļos miris vīrietis

Noslēpumainos apstākļos savā istabā uz grīdas gāja bojā 50 gadus vecs vīrietis no Vecumnieku pagasta. Apdzīvotās vietas centrā cilvēki runā, ka viņu nodūra “pudeles brālis” divu odekolonu dēļ. Aizdomās turamo noziegumā nav, bet vairāki kaimiņi apgalvo, ka slepkavu gan redzēja, gan dzirdēja.

2021. gada 9. aprīlī 20:56

Pārsimt metrus aiz Vecumnieku robežas, tieši pirms dzelzceļa sliedēm, slejas pāris nomaļas mājas. Vienā no tām izmitināti cilvēki, kam nepieciešama finansiāla palīdzība, ko sniedz vietējā pašvaldība. Kaimiņiene gan sūrojas, ka piešķirtajos dzīvokļos uzturoties neadekvāti ļaudis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kādu dienu necilajā koka ēkā izcēlās strīds starp iemītnieku Aleksandru un viņa ciemiņu – kādu garu, kalsnu vīrieti. Kaimiņš, kas sevi dēvē par Leņķi, esot dzirdējis trokšņus.

Neviens no kaimiņiem skaņām aiz sienas dižu uzmanību nepievērsa. 50 gadus vecais Aleksandrs esot nemierīgas dabas, pie tā jau ir pierasts. Kaimiņš stāsta, ka vīrietis agrāk bijis cietumā par slepkavību.

Taču šoreiz tracis nebija bez pamata. Vēlāk atklājās, ka kaimiņam, iespējams, kāds uzbruka. Viņa mirstīgās atliekas liecināja par vardarbību. Ēkas iedzīvotāja Vera teic, ka vīrietis gulējis asiņu peļķē un turpat esot atrasts arī nazis.

Iedzīvotāja apgalvo, ka viņas kaimiņš neesot apkārtnē mīlēts cilvēks un viņam saistībā ar naudas lietām esot bijis daudz ienaidnieku, un viņš iepriekš iekļuvis dažādos konfliktos.

Par vīrieti, kas liktenīgajā naktī ciemojās pie Aleksandra, zināms ir maz gan kaimiņiem, gan policijai. Valsts policijas Zemgales reģiona pārstāve Dace Kalniņa saka, ka vēl nemaz nav skaidrs, vai vispār notikusi slepkavība: “Vīrietim tika konstatētas divas durtas brūces kājā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 125. panta 3. daļas. Šobrīd kriminālprocesā aizdomās par nodarīto nav aizturēta neviena persona.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par spīti tam, ka likumsargi pagaidām nevienu netur aizdomās, apkārtnes iedzīvotāji uzskata, ka vīrieti nonāvēja ciemiņš. Mudrīte stāsta, ka viņas meita trāpījās viesim ceļā minūtes pēc nozieguma paveikšanas. Viņas meitai agrā rītā pie durvīm kāds klauvējies un prasījies, kā lai tiek uz Rīgu.

Policija piebilst, ka izmeklēšana turpinās un tiek skaidroti nozieguma apstākļi un motīvi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm