tv3.lv

Vīrietim par smagu miesas bojājumu nodarīšanu četrus gadus vecam zēnam stājas spēkā astoņu gadu cietumsods

Augstākās tiesas (AT) Krimināllietu departaments ir atteicies ierosināt kasācijas tiesvedību krimināllietā, kurā kādam vīrietim piespriests astoņus gadus un četrus mēnešus ilgs cietumsods par smagu miesas bojājumu nodarīšanu mazgadīgam zēnam, aģentūra LETA uzzināja AT.

2019. gada 6. maijā 18:33

Tiesā skaidroja, ka līdz ar šo lēmumu spēkā stājas Rīgas apgabaltiesas spriedums, ar kuru atstāts negrozīts Rīgas rajona tiesas spriedums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rīgas rajona tiesā pērn oktobrī pieņemts lēmums, ar kuru vīrietim piespriests astoņus gadus un četrus mēnešus ilgs ieslodzījums, kā arī probācijas uzraudzība uz diviem gadiem.

Saskaņā ar apsūdzību noziegums notika Jūrmalā 2017. gada 7. aprīlī. Apsūdzētais, atrodoties alkohola reibumā, strīda laikā vispirms vairākas reizes iesita ar dūri savai dzīvesbiedrei pa seju. Sievietes četrgadīgais dēls sācis kliegt, kā rezultātā apsūdzētais vispirms viņu aiz drēbēm izkāra pa dzīvokļa logu. Pēc tam zēns iesviests istabā, kur zēna galva atsitās pret gultas apmali.

Tāpat apsūdzētais vairākas reizes gan sievietei, gan viņas dēlam iesita ar dūrēm un spēra ar kājām, kā rezultātā cietušajiem tika nodarīti smagi miesas bojājumi.

Notikušo pārtrauca policija. Turklāt, pēc tam, kad ieradās policija, apsūdzētais slepeni vēl paņēma no savas dzīvesbiedres 30 eiro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm