tv3.lv

Vīrietis ierīko divas marihuānas audzētavas; policija atrod 105 stādus un 16 kg aizliegtās vielas

Valsts policijas amatpersonas septembra sākumā pie kāda 1987. gadā dzimuša vīrieša faktiskajā un deklarētajā dzīvesvietā atrada marihuānu. Kopumā likumsargi atrada un izņēma aptuveni 105 marihuānas stādus un 16 kg izžāvētas marihuānas. Šobrīd vīrietis ir aizturēts un izmeklēšana kriminālprocesā turpinās, portālam tv3.lv vēsta Valsts policija (VP).

6. septembrī 15:47

2022. gada 31. augustā tika uzsākts kriminālprocess par iespējamu nelikumīgu narkotisko vielu realizāciju un glabāšanu Rīgas rajonā. Dažas dienas vēlāk, 5. septembrī, likumsargi Imantā veica izmeklēšanas darbības. To laikā tika noskaidrots, ka 1987. gadā dzimušais vīrietis neatļauti realizēja 51,35 g narkotiskās vielas – izžāvētas marihuānas – par 350 eiro. Uzreiz pēc narkotisko vielu realizācijas vīrietis tika aizturēts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Turpinot darbu ar aizturēto, policisti noskaidroja viņa faktisko dzīvesvietu Rīgā un deklarēto dzīvesvietu Rojā. Veicot procesuālās darbības aizturētā vīrieša faktiskajā dzīvesvietā Rīgā, tika atklāta marihuānas audzētava. Apskates laikā likumsargi izņēma ap 11 kg izžāvētas marihuānas, 30 marihuānas stādus, kuru aptuvenais svars ir četri kilogrami, lampas, ventilatorus, taimerus, termometrus, svarus un vakuuma iekārtas.

Savukārt, veicot procesuālās darbības vīrieša deklarētajā dzīvesvietā Rojā, arī tika konstatēta marihuānas audzētava. Tur policisti apskates laikā atrada un izņēma aptuveni septiņus kilogramus izžāvētas marihuānas, 75 marihuānas stādus, kuru aptuvenais svars ir četri kilogrami, lampas, radiatorus, ventilatorus, gaisa filtrus un smidzinātājus.

Precīzs izņemto vielu svars tiks noskaidrots ekspertīzē.

Aizturētais vīrietis iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā. Drīzumā tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu minētajai personai.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm