tv3.lv

Vīrietis internetā apmāna sievietes un izkrāpj naudu

Internets un reālā dzīve nav atrauti viens no otra. Pēc muļķīgām darbībām internetā vienmēr seko visai reāls un pārsvarā bēdīgs iznākums. Vairākas sievietes pēc draudzīgas papļāpāšanas ar kādu pielūdzēju pazaudējušas naudu.

Pirmdien, 5. martā, Ekonomikas policija aizdomās par krāpšanu aizturēja kādu 35 gadus vecu vīrieti. Likumsargu rīcībā esošā informācija liecina, ka aizdomās turētais, noslēdzot aizdevuma līgumus vai mutiski vienojoties, iespējams, ar viltu ieguvis naudu, ko tā arī nav atdevis. No vīrieša nelikumīgajām darbībām internetā, kur viņš vervējis upurus, šobrīd zināms, ka cietuši vien daži cilvēki, taču cietušo skaits varētu būt lielāks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Krāpnieks darbojies īpaši nelietīgi, – izmantojot visas cilvēku vājākās vietas. Proti, rakstījis upuriem un izspēlējis situācijas, kas raisa īpašu līdzjūtību.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess. Pa krāpšanu paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis, iespējams, varētu būt apkrāpis arī citus, tāpēc tiek aicināti atsaukties visi cietušie. Informēt policiju iespējams, sazinoties ar Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldi pa tālruņa numuru: 67208480, 67208555, 67208492 vai arī pa diennakts tālruni 110. Tāpat informāciju iespējams sniegt pa e-pastu: [email protected]

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm