tv3.lv

Zagļa aizturēšana lielveikalā: aculiecinieki šokā par fiziska spēka lietošanu

Vairāki pircēji lielveikalā “Domina” svētdien kļuva par lieciniekiem kāda zagļa aizturēšanai. Vīrietis kliedza un sūdzējās, ka apsargi viņam laužot roku, un apkārtējos pārņēma bažas par vardarbības nepieciešamību. Tirdzniecības centra pārstāvji skaidro, ka spēka paņēmieni šoreiz bija nepieciešami.

2020. gada 10. augustā 21:05

Baiba dzīvo netālu no lielveikala ”Domina” un katru dienu šeit iegriežas, lai iegādātos pārtikas produktus savai ģimenei. Pusdeviņos vakarā, nesot iepirkumu maisus pa vienu no tirdzniecības centra gaiteņiem, sievietes uzmanību piesaistīja kāds apsargu sagūstīts vīrietis. Viņš skaļi sauca pēc palīdzības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Baiba lika saviem bērniem aizgriezties, lai nebūtu jāredz nepatīkamais skats, taču patika turpināja vērot notiekošo.

Aizturēšana ilga aptuveni 20 minūtes. Sieviete uzskata, ka apsargi nevajadzīgi izmantoja fizisku spēku un rīkojās neprofesionāli.

”Dominas” pārstāvji nesaskata pārkāpumus savu apsargu rīcībā un šajā gadījumā spēka lietošanu atbalsta. Aizturētais vīrietis bija bīstams un bruņots ar pistolei līdzīgu priekšmetu, turklāt ir policijas meklēšanā izsludināts zaglis.

“Apsardzes darbinieku rīcība bija pamatota, un es pat teiktu, – nepieciešama. Tika aizturēta bruņota organizētu noziedznieku grupa, kas veic zādzības dažādos veikalos. Persona tika saslēgta rokudzelžos un nodota Valsts policijas darbiniekiem, tāpat arī pārējie grupas dalībnieki tika aizturēti,” skaidro ”Domina Shopping” tehniskais direktors Edgars Ēķis.

Vīrietis arī likumsargiem sūdzējās par sāpošo roku, apgalvojot, ka tā ir lauzta, un inspektoriem nācās izsaukt neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekus. ”Dominas” pārstāvji apgalvo, ka mediķi aizturētajam ievainojumus nekonstatēja un viņš simulēja stiprās sāpes. Tagad zaglim un viņa līdzdalībniekiem būs jāstājas likuma priekšā un jāatbild par paveiktajām zādzībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm