tv3.lv

Zaglis nespēj rimties pat pēc aizturēšanas un atgriežas notikuma vietā

Nakts vidū Rīgas domē ieradušies vairāki Valsts policijas darbinieki. Viņi, dzinuši pādas kādam noziedzniekam.

Netālu no notikuma vietas ir uzstādītas arī videonovērošanas kameras, kurās policisti saskatīja vainīgo.

Un drīz vien atklājies, ka kamerām tik tiešām ir izdevies piefiksēt ļaundara sirojumus. Atnācējs izmēģinājis veiksmi pie vairākiem braucamrīkiem, bet tad veiksmīgi ielauzies kādā pelēkā “Opel” automašīnā.

Acīmredzami, garnadzis nav bijis pārāk veikls, jo auto salona pārbaudīšanai viņam bija nepieciešamas 45 minūtes. Pēc kā, viņš, visticamāk, savu guvumu noslēpis zem pārvietojamās tualetes, turpat līdzās esošajā būvlaukumā. Zīmīgi, ka pēc pirmā auto apzagšanas un guvuma nobēdzināšanas, viņš netraucēti turpinājis ložņāt arī ap citiem braucamajiem – līdz pat brīdim, kad tika iztraucēts.

“Kamerās var redzēt, ka atgriežas trīs personas, tajā skaitā arī automašīnas vīrietis, kurš noziņoja situāciju policijai,” norāda policijā.

Pēc tam kad savu darbu bija pabeiguši eksperti, ap plkst.5 rītā visi devušies prom. Savukārt, vēl pusstundu vēlāk, domē sēdošajiem policistiem iepletušās acis, garnadzis atgriezies stāvlaukumā un jau atkal ložņājis ap auto. Šoreiz gan, daudz laika viņam nav dots un pavisam drīz ļaundaris aizturēts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm