Zaglis Vecumniekos nozog darbarīkus vairāku tūkstošu eiro vērtībā; īpašnieki piesola prāvu atlīdzību

Bauskas pusē Vecumniekos notikusi noslēpumaina zādzība – no būvdarbu teritorijas, nevienam nemanot, aiznesti “smalki” darba rīki. Kāds garnadzis kaut kā uzzināja paslēptas atslēgas atrašanās vietu, taču pagaidām nav saprotams, vai zādzībā piedalījies kāds no strādniekiem vai arī garnadzis darbojies pats uz savu galvu, vēsta “Degpunktā”.

Vecumniekos jau kādu laiku notiek vietējās vidusskolas pārbūve. Placis ir nožogots un pilns ar strādniekiem, kuri darbojas ar smago tehniku katru dienu no agra rīta līdz pat sešiem vakarā. Naktī uz piektdienu, kad būvdarbu veicēji atpūtās mājās, teritorijā ielavījās kāds garnadzis ar jau zināmu mērķi.

Būvfirmas “Kvintets M” darbu vadītājs Raimonds stāsta, ka elektroinstrumenti atradās iekšējā vagonā, kas atslēgts, un instrumenti izņemti. Kāds acīmredzot zinājis, kur noslēpta atslēga.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Katru dienu kāds no strādniekiem paslēpj vagoniņu atslēgas kaut kur teritorijā un tikai dažiem kolēģiem atklāj tās atrašanās vietu. Tas tāpēc, ka nākamajā dienā, visticamāk, strādās cita brigāde un atslēgām vienmēr jābūt kaut kur uz vietas. Atbilde uz jautājumu, kā zaglis uzzināja par slēptuvi, ir noslēpumā tīta.

Vagons tika atslēgts, instrumenti izņemti, tad tas smuki aizslēgts, un garnadzis aizbraucis prom neviena nemanīts.

Policisti uzsākuši izmeklēšanu, nozīmējuši ekspertīzes un vagoniņā noņēmuši pirkstu nospiedumus. Visus trūkstošos elektroinstrumentus būšot grūti uzskaitīt, stāsta darba vadītājs, taču daļa nozagto rīku bija firmas “Hilti” un “Milwaukee” ražojumi, tostarp akumulatori, skrūvmašīnas, leņķa slīpmašīnas – kopā nozagtas ap desmit vienībām, no kurām viena maksā ap 1000 eiro.

Būvētāji apsolījuši dāsnu atlīdzību – 1000 eiro jebkuram ziņotājam, kas sniegts vērtīgu informāciju noslēpumainās zādzības atšķetināšanā. Ja redzējāt aizdomīgas darbības naktī uz piektdienu vai zināt instrumentu atrašanās vietu, zvaniet firmas pārstāvim pa tālruņa numuru 29111437 vai policijai pa tālruni 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm