Zasulaukā divi jaunieši mēģina nozagt alkoholu un sadur apsargu

16. novembrī 22:00

Divi jaunieši pēc veiksmīgu divu noziegumu pastrādāšanas nolēma īstenot arī trešo. Proti, nozagt no kāda Zasulauka veikala alkohola pudeli. Apsargs noziedzīgo mēģinājumu pamanīja un centās viņus apturēt, taču saņēma naža dūrienus, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Iespējams, kāds veikala “Elvi” apsargs vēl pavisam nesen nemaz nevarēja iedomāties, ka darbs, ko viņš ikdienā veic, ir potenciāli ļoti bīstams. Diemžēl pirms pāris dienām vīrietis piedzīvoja uzbrukumu, kas skaidri parāda, cik smaga ir apsarga profesija. Proti, Rīgā, Zasulaukā, divi 16 gadus veci jaunieši drošības uzturētāju vairākas reizes sadūra kājā, turpat veikalā.

“Cilvēka gāja zagt alkoholu. Dzīve ir tāda, ka naudas nav, un gāja zagt. Agresīvi sadūra apsargu, jo neļāva zagt. Tādi incidenti līdz šim nav bijuši,” stāsta vietējais iedzīvotājs Ilmārs.

“Policija nekavējoties uzsāka meklēt uzbrucējus, kā rezultātā Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti sadarbībā ar kolēģiem no Rīgas Reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 2. biroja 1. nodaļas vienu no viņiem aizturēja neilgi pēc nozieguma izdarīšanas. Savukārt otru personu likumsargi aizturēja nākamajā dienā. Turpinot darbu ar aizturētajiem, tika noskaidrots, ka viņi pirms šā nozieguma, Rīgā, Pārdaugavā, kādam nepilngadīgajam ielā, iespējams, ir nolaupījuši mobilo telefonu. Tāpat šajā pašā dienā jaunieši no citas tirdzniecības vietas bija nozaguši alkoholiskos dzērienus,” norāda policijā.

Kā stāsta vietējie iedzīvotāji, apsargu pēc uzbrukuma nogādāja medicīnas iestādē, taču gūtie ievainojumi nav bijuši dziļi, līdz ar to jau tās pašas dienas vakarā viņš devies mājās. Jāpiemin, ka nozagto telefonu likumsargi atrada pie viena no jauniešiem un atsavināja. Saistībā ar notikušo šobrīd Valsts policijā ir uzsākti trīs kriminālprocesi un turpinās izmeklēšana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm