“Žēlojās, ka bērns traucē viņas privātajai dzīvei…” Atklāj detaļas par zīdaiņa slepkavību Ezerniekos

Pēdējo dienu laikā Ezernieku iedzīvotāju prātus nepamet šokējošais noziegums, kurā nogalināts nepilnu gadu vecais puisēns. Vēl šausminošāku šo notikumu padara fakts, ka izdarītajā tiek vainota nogalinātā zīdaiņa māte, kāda 22 gadus veca vietējā iedzīvotāja.

2020. gada 16. novembrī 20:48

Vairums raidījuma “Degpunktā” uzrunāto noskurinās, izdzirdot jautājumu par slepkavības lietu – ļaudis vai nu nevēlas par to runāt, vai nezina, kas patiesībā noticis. Vienīgais par to uzdrošinās runāt aizdomās turētajai kaimiņos dzīvojošais Māris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl: Par sava bērna slepkavību policija tur aizdomās sievieti Ezernieku pagastā

“Es vēl joprojām esmu šokā. Es pat iedomāties nevarēju, ka māte var nogalināt pati savu bērnu. Viņai bija tādas domas, ka varētu no bērna tikt vaļā, bet viņa runāja par bērnunamu. Bet, ka tas varētu aiziet līdz kam tādam… Man tas ir negaidīti,” stāsta kaimiņš.

Vīrietis atceras, ka 11. novembra vakarā redzējis mājas pagalmā vairākus auto un piefiksējis neredzēti lielu rosību, taču nav nojautis, ka tie ir kriminālpolicisti, kuri šeit ieradušies, jo saņēmuši ziņu par zīdaiņa slepkavību. Vietējie mēļo, ka neilgi pirms tam sieviete pati piezvanījusi savai labākajai draudzenei un pastāstījusi par slepkavību, savukārt draudzene nekavējoties iesaistījusi policiju.

“Sanāk, ka viņa nogalināja bērnu mājās, ielika viņu ratiņos un aizveda, cik dzirdēju, tur aiz bērnudārza. Kaut kur mežā, kaut kādā bedrē iemeta un apraka,” stāsta kaimiņš.

Jaunajam vīrietim, kurš dzīvojis aiz sienas slepkavībā vainotajai sievietei un viņas bērniņam, ir arī versija par to, kāpēc sieviete izšķīrusies par šādu soli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viņa žēlojās par to, ka bērns traucē viņas privātajai dzīvei. Pie viņas brauca ļoti daudz puišu. Bija pat tā, ka vienā dienā divi, trīs puiši pat. Tā bija… Bija redzams, ka viņa pret bērniņu izturas ļoti vēsi. Negribēja ar viņu krāmēties. Tas bija redzams. Bija pat tā, kad viņa pie mums ciemojās, ka es viņu salamāju, ka bērns ož, ka vajag bērnu nomazgāt,” atminas kaimiņš.

Šobrīd sieviete ir apcietināta un pret viņu ir ierosināts kriminālprocess par bezpalīdzīgas personas slepkavību. Par to draud mūža ieslodzījums vai desmitgades aiz restēm. Vietējie policisti norāda, ka sieviete jau atzinusies izdarītajā, taču izmeklēšana šobrīd vēl turpinās. Tāpat ir jānoskaidro, vai aizdomās turētā ir pie pilna prāta.

Valsts policijas Krāslavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Artūrs Plinta informē: “Tur tā lieta, saprotiet, viņa savas darbības adekvāti un īpaši paskaidrot nevar. Līdz ar to mēs arī sakām, ka būs nozīmētas tiesu psihiatriskās ekspertīzes, kas arī dos kvalifikāciju viņas darbībām. Vai viņa apzinājās, vai ne. Vai viņa ir psihiski slima, vai ne. Uz pirmo acu skatu ir adekvāta sieviete.”

Savukārt kaimiņš raidījumam “Degpunktā” bilst: “Kas viņai galvā notika, ka viņa tādā veidā to izdarīja. Es vēl tagad nesaprotu. Gribētu viņai paskatīties acīs un paprasīt, kas viņu uz ko tādu pamudināja.”

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm