Ziemassvētki “Bolderājas gaumē”? Vīrietis sadur savu draugu un no benzīntanka zvana, lai atzītos policijai

Kāds svētkus svinējis ģimenes lokā, kāds viesojies pie draugiem, bet dažiem svinības beigušās policistu ielenkumā. Kāda pasēdēšana Bolderājā beigusies ar dūru un nažu vicināšanu.

2017. gada 27. decembrī 21:46

Svētki Bolderājā nosvinēti ar vērienu – to droši var teikt pārskatot kārtības sargu pēdējo dienu izsaukumus. Kā vienu no skarbākajiem Kurzemes pārvaldes vecākais inspektors min, kādu kolēģu lūgumu pēc palīdzības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policisti saņēmuši ziņu, ka vietējā benzīntankā atrodas kāds vīrietis, kurš, iespējams, pavisam nesen konflikta laikā sadūris savu draugu ar nazi.

Brīdī, kad ieradās kārtībsargi, minētais vīrietis stāvēja ārā turpat pie benzīntanka kādas dāmas kompānijā un atzinās, ka konflikta laikā sadūris savu draugu, un, ņemot vērā, ka viņam neesot bijis telefona, devies uz benzīntanku, lai piezvanītu un atzītos policijai savā nodarījumā.

Otra policijas ekipāža devās uz vietu, kur tika sadurts vīrietis, un guva apstiprinājumu, – tobrīd viņu jau hospitalizēja ātrās palīdzības darbinieki.

Aizturētais vīrietis nogādāts Valsts policijas iecirknī, kur par ballīti ierosināta lieta. Tās laikā tad arī tiks noskaidrots, kurš tad kuram uzbrucis un kādēļ pasēdēšana pie grādīgā glāzītes beidzās ar šādu, pavisam asiņainu iznākumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm