Ziepniekkalnā garnadžu acīs iekrīt kvadricikls; lūdz palīdzību transportlīdzekļa atrašanā

Transportlīdzekļu zagļi pagājušajā diennaktī bijuši īpaši aktīvi. Kamēr Ādažos garnadži ieguva retro automašīnu, Ziepniekkalnā ap to pašu laika posmu tika aizdzīts vēl kāds netipisks braucamrīks – kvadricikls. Tā īpašnieks lūdz iedzīvotāju palīdzību.

Rolands pirms pāris dienām pa savas viesistabas logu Ziepniekkalnā pamanīja divus puišus, kas snaikstās gar viņa īpašumu. Pagalmā bija novietots melns kvadricikls, kas piesaistīja svešinieku uzmanību.

“Viens pakustināja stūri, otrs pastumdīja uz priekšu un atpakaļ. Es tieši tad atvēru logu un uzbļāvu. Viņi pagriezās un aizgāja,” stāsta kvadricikla īpašnieks.

Pēc pāris dienām jaunieši atgriezās, bet šoreiz nakts aizsegā. Zagļu izlūkgājiens bija vainagojies panākumiem.

“Aizbraucu no rīta uz darbu, un tas vēl bija. Atbraucot no darba, ap plkst. 14 meita vaicāja, vai aizvedu kvadriciklu uz garāžu. Paskatījos, un tā vairs nebija,” stāsta īpašnieks.

Rolands apstaigāja Dižozola ielas tuvāko apkaimi, tostarp tuvumā esošās meža takas. No kvadricikla ne miņas, tāpēc īpašnieks izsauca policiju. Aizdzīt transportlīdzekli nemaz nebija grūti.

Rolands lolo cerību, ka aptuveni 500 eiro vērto transportlīdzekli būs pamanījis kāds apkaimes iedzīvotājs. Ja kāds no jums zina zagtā kvadricikla atrašanās vietu, sazinieties ar policiju pa tālruni 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm