tv3.lv

Nozieguma aculiecinieki notver velosipēda zagli

Vērīgi aculiecinieki, kas strādāja kādā būvobjektā Brīvības ielā, pamanījuši, kā garnadzis nozog divriteni. Redzot notiekošo, viņi paši devās zaglim pakaļ un likumpārkāpēju notvēra, ziņo Valsts policijas pārstāvji.

2014. gada 22. septembrī 14:34

Pēc tam acīgie darbinieki zvanīja uz Rīgas Brasas iecirkni un ziņoja par zādzību. 1981. gadā dzimušais garnadzis tika nogādāts policijas iecirknī, kur atklājās, ka viņš jau iepriekš ticis tiesāts par zādzībām, tostarp trīs velosipēdu nozagšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat pagājušajā piektdienā ap plkst. 20:00 Salaspils iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Rīgas ielu, kur pie veikala kāds vīrietis nozadzis velosipēdu. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki no aculieciniekiem uzzināja zagļa pazīmes. Likumsargi uzsāka personas meklēšanu un jau pēc īsa brīža notvēra divriteņa zagli – kādu 1982. gadā dzimušu vīrieti, kurš jau iepriekš vairākas reizes tiesāts par mantiskiem noziegumiem.

Savukārt Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki pagājušo piektdien saņēma izsaukumu uz Meža ielu, kur vērīgi garāmgājēji pamanīja aizdomīgu vīrieti, kurš iegāja kāda nama kāpņu telpā un jau pēc īsa brīža no tās iznāca ar velosipēdu. Aizdomās, ka vīrietis velosipēdu ir nozadzis, garāmgājēji aizturēja garnadzi un izsauca policiju.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki aizturēja 1966. gadā dzimušu vīrieti, kurš jau vairākas reizes tiesāts par zādzībām. Pret vīrieti ir sākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā.

Visiem trim aizturētajiem zagļiem piemērots apcietinājums. Savukārt nozagtie divriteņi jau ir atdoti to likumīgajiem īpašniekiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm