Par pensionāres aplaupīšanu Daugavpilī aiztur vīrieti

Šā gada 31.janvārī Daugavpilī tika aizturēts vīrietis, kurš Daugavpilī aplaupīja kādu pensionāri, nodarot sievietei miesas bojājumus, informēja policijā.

2. februārī 14:12

Šā gada 24. janvārī, ap plkst. 17.15 nenoskaidrota persona Daugavpilī, pielietojot vardarbību, aplaupīja 1941. gadā dzimušu sievieti. Iespējamā vainīgā persona no sievietes rokām izrāva rokas somiņu, kamdēļ sieviete pakrita un guva miesas bojājumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sievietes somā atradās privātās mantas, mobilais telefons un skaidra nauda.

Otrdien, 31. janvārī, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas, veicot operatīvās un izmeklēšanas darbības, noskaidroja iespējamās vainīgās personas identitāti un atrašanās vietu, un 1999.gadā dzimušo vīrieti Augšdaugavas novada, Sventes pagastā aizturēja.

Vīrietis ir iepriekš sodīts par mantiska rakstura noziedzīgiem nodarījumiem, kā arī par analoģiskiem  likumpārkāpumiem.

Vīrietim draud uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176.panta pirmās daļas par svešas kustamas mantas nolaupīšanu, ja tā saistīta ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu (laupīšana), par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm