tv3.lv

Pašaizliedzīgi vīrieši izglābj ledū ielūzušus suņus Upesciema pusē

Divi varonīgi vīrieši, riskējot ar savu veselību un dzīvību, glāba divus mājas mīluļus, kuri bija nokļuvuši nelaimē.

Ledū ielūzušos suņus pamanīja Upesciema iedzīvotājs Jānis. Kopā ar draugu Kārli tika veikta nogurdinošu glābšanās operāciju, lai palīdzētu četrkājainajiem izdzīvot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Incidents noticis 11. martā pie Kalna Spuļļu dīķa, Upesciemā. Kārlis pavisam nejauši atradies īstajā laikā, īstajā vietā. Vīrietis sadzirdējis dīvainas skaņas no dīķa puses, pagājis tuvāk ūdenskrātuvei un ievērojis jau aprakstīto ainu. Kārlis steigā zvanījis savam draugam Jānim, kurš dzīvo pavisam netālu no dīķa. Vienlaikus tika izsaukts arī glābšanas dienests. Kamēr ugunsdzēsēji bijuši ceļā, puiši divatā mēģinājuši likt uz ledus dažādus dēļus un paletes, lai tiktu tuvāk suņiem. Diemžēl tas nav izdevies, ledus lūzis.

Jānis atzīst, ka pats dzīvē pāris reizes bija ielūzis ledū, bet zināšanas par cilvēku vai dzīvnieku glābšanu viņam neesot. Tāpēc kopā ar draugu mēģinājuši improvizēt. Puiši centušies salauzt ledu, lai izveidotu tādu kā ūdens ceļu uz krastu un suņi vārētu izpeldēt pašu spēkiem.

Ugunsdzēsēju glābēju palīdzība vairs nebija nepieciešama. Suņi sasegti ar segām, ielikti automašīnā un aizvesti saimniekiem.

Vēlāk izrādījās, ka Jānis pats ļoti labi pazīst izglābtos suņus – Kombo un Freta dzīvo turpat puisim kaimiņos.

Pats suņu saimnieks nelaimes brīdī atradies ārzemes, mīluļus pieskatījis viņa dēls. Vīrietis bijis pārsteigs un pateicīgs Jānim un Kārlim. Šādu pavērsienu neviens nebija gaidījis, jo suņu teritorija ir nožogota un dzīvniekiem nevajadzēja tikt laukā, tomēr viņi bija atraduši spraugu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jāuzsver, ka drosme un pašaizliedzība ir tiešām uzteicama, taču ir jāatceras, ka galvenais ir nepārvērtēt savas spējas. Ne visiem ir lemts būt par varoņiem, un, ja redzat, ka netiksiet galā pašu spēkiem ekstrēmā situācijā, tad noteikti jāsauc glābšanas dienests.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm