“Pateicoties” atvērtai alus pudelei, policijas redzeslokā nonāk 16 gadus veca meitene

Tikai 16 gadus veca jauniete ar atvērtu alkoholisko dzērienu nonāk policijas redzeslokā, informē pašvaldības kārtībsargi.

2017. gada 22. februārī 17:45

21. februāra pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot Vecrīgā, pamanīja pie Jāņa sētas trīs personas. Viena no personām rokās turēja atvērtu Aldara izlases ķiršu alus pudeli. Meitenes vizuālais izskats liecināja, ka viņa nav sasniegusi 18 gadu vecumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policisti jauniešus apturēja. Personas datu pārbaudes laikā apstiprinājās policistu aizdomas, meitene, kas grasījās lietot alkoholisko dzērienu, nebija sasniegusi pilngadību.

Jauniete kārtības sargiem apgalvoja, ka alkoholisko dzērienu viņai nopirkusi kāda paziņa, kuras vārdu viņa vairs neatceroties. Savukārt brīdī, kad vēlējusies uzsākt alkoholiskā dzēriena lietošanu, piebraukusi policija.

16 gadus vecajai jaunietei noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena iepakojumu. Par notikušo informēta meitenes māte, kura bija sašutusi un solījās pārrunāt notikumu ar meitu.

2016. gadā Rīgas pašvaldības policijas noformējusi 187 administratīvā pārkāpuma protokolus nepilngadīgajiem, kuri atradušies alkohola reibumā vai lietojuši grādīgos dzērienus. No tiem 17 protokoli par šo pašu pārkāpumu, kas izdarīti atkārtoti gada laikā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm