tv3.lv

Pateicoties iedzīvotāju vērībai, policija aiztur kādu bīstamu šoferi!

Pateicoties Ikšķiles iedzīvotāju modrībai, vietējiem policistiem izdevies notvert kādu pārkāpēju, kurš pamatīgi apdraudējis, ne tikai pats savu, bet arī daudzu apkārtējo dzīvības. Ko tad viņš sastrādājis, atklāsim jau tūlīt!

2016. gada 25. martā 22:58

Pirms pāris dienām, Reģionālās pašvaldības policijas Ikšķiles nodaļas darbinieki saņēmuši steidzamu izsaukumu no kādas vietējās iedzīvotājas! Saprotot, ka autobraucējs var apdraudēt apkārtējo drošību, uz notikuma vietu nekavējoties nosūtīta tuvākā policijas patruļa!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Veiksmīgas sakritības rezultātā policijas ekipāžai izdevies ierasties pāris minūšu laikā tādēļ, ne pārāk izveicīgais braucējs pieķerts brīdi, kad vēl tikai centies atpakaļgaitā izstūrēt no stāvlaukuma.

Foto

Pēc aizturēšanas, 45 gadus vecais apvidus auto stūrētājs nodots ceļu policistiem. Par pārkāpumu komplektu, pret viņu ierosināts kriminālprocess, braucamrīks nonācis policijas stāvlaukumā, bet pašam, kādu brītiņu nācies atpūsties aiz restēm.

Taču, ar to viss nebūt nav beidzies. Par auto vadīšanu bez vadītāja apliecības, vīrietim nāksies stāties tiesas priekšā, turklāt likums par šo pārkāpumu paredz pat cietumsodu. Pašvaldības policijas Ikšķiles nodaļas priekšnieks pieļauj, ka šajā gadījumā, darbinieki pasargājuši ne tikai vietējos iedzīvotājus, bet arī paglābuši pašu stūrētāju no vēl lielākām nepatikšanām, jo bail pat iedomāties, kā varēja beigties šis brauciens, ja vairāk nekā trīs promiļu reibumā esošais šoferis ar pāris tonnas smago auto tiktu līdz kādai lielākai ielai vai pat šosejai.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm