tv3.lv

Pēc sadursmes spēkrats iebrauc mājas sienā

Negadījums notika ap septiņiem rītā Valmieras un Matīsa ielas krustojumā un radīja galvassāpes pārējiem satiksmes dalībniekiem vēl vairākas stundas, iekams abas automašīnas no ceļa tika aizvāktas ar evakuatoru palīdzību.

Spēkrati tikuši pie pamatīgiem bojājumiem, jo “Alfa Romeo” pēc sadursmes iestūrēja ēkas sienā.

Ēkas īpašniece

“Es atbraucu no Jūrmalas, tur dzīvoju, tā ir mūsu māja. Mums pazvanīja sētnieks, pastāstīja, ka te kaut kas noticis. Lūk, tādi nieki. Atsūtīja bildes. Atbraucu uz šejieni paskatīties. Nav smieklīgi, protams, tagad sāksim kaut ko darīt. Mēs jau remontstrādniekiem piezvanījām, būs drīz klāt. Tāpēc es nesaprotu, kā tas viss notika. Nezinu. Runā, ka viņš ir vainīgs.”

Ēkas īpašniece norāda uz “Volkswagen”. Tā šoferis bija ceļā uz Lietuvu.

Vīrietis aizkadrā stāsta, ka braucis pa Valmieras ielu Grīziņkalna virzienā, kad no kreisās puses – Matīsa ielas – viņa auto lielā ātrumā ieskrējis “Alfa Romeo”. Jautājot, kāda gaisma tobrīd dega luksoforā, “Volkswagen” šoferis atzīst, ka dzeltenā.

Uzklausīt “Alfa Romeo” stūrētāja viedokli “Degpunktā” diemžēl neizdodas. Par to, kurš negadījumā vainojams, lems likumsargi, kuriem nepieciešama aculiecinieku palīdzība.

Līna Bagdone
Valsts policijas pārstāve

“Par notikušo Valsts policija ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu, tiks skaidroti precīzi negadījuma apstākļi, tāpat Valsts policija aicina atsaukties ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus, zvanot pa tālruņa numuru: 67086687 vai 110.”

Nevienam no iesaistītajiem nebija nepieciešama mediķu palīdzība.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm