tv3.lv

Pēc zonu tarifu ieviešanas vilcienos pieaudzis pasažieru skaits

Šā gada maijā salīdzinājumā ar pērnā gada maiju AS Pasažieru vilciens pārvadāto pasažieru skaits ir pieaudzis par 10,1%.

2016. gada 23. jūnijā 15:47

2016. gada maijā pārvadāti 1 598 351 pasažieri, pagājušā gada maijā – 1 451 774 pasažieri.

Pasažieru skaita pieaugums ir atsācies no šā gada aprīļa, kad tika ieviesti zonu tarifi. Aprīlī un maijā kopā mūsu pakalpojumus ir izmantojoši gandrīz trīs miljoni pasažieru, kas ir par 5,8% vairāk nekā pērnā gada attiecīgajā periodā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pilnvērtīgai un objektīvai zonu tarifu ieviešanas seku analīzei nepieciešami dati vismaz par četriem mēnešiem, taču jau šobrīd iezīmējas pārliecinošas tendences, un pasažieri ir pozitīvi novērtējuši mūsu piedāvātās novitātes, akcentē AS “Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns.

Zonu tarifu sistēma, kas ar šā gada 1. aprīli tiek izmantota biļešu cenu aprēķināšanai braucieniem elektrovilcienu kustības zonā un Siguldas maršrutā, ir vēl viens solis klientu apkalpošanas kvalitātes uzlabošanas virzienā, realizējot pasažieru interesēm atbilstošus uzlabojumus.

Jau šobrīd konduktori ir apgādāti ar mobiliem multifunkcionāliem kases aparātiem, un ar roku izrakstītās biļetes ir pagātne. Jūlijā plānojam pasažieriem piedāvāt iespējas iegādāties biļetes internetā un mobilo ierīču aplikācijās, un līdz gada beigām noslogotākajās stacijās uzstādīsim pašapkalpošanās biļešu tirdzniecības automātus. Tāpat gada beigām piedāvāsim iespēju vilcienos par braucienu norēķināties ar bankas kartēm, tai skaitā bezkontakta kartēm.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm