tv3.lv

“Policija mani iemeta bagāžniekā…” Pieķerts džerājšoferis metas apmelot likumsargus

Kāds dzērājšoferis ar jurista palīdzību vērsies medijos, norādot, ka pēc viņa notveršanas likumsargi izrīkojušie nehumāni. Proti, iereibušais braucējs iemests automašīnas bagāžniekā. Vai tā ir taisnība?

2016. gada 21. martā 20:46

5. martā Olainē, Jelgavas ielā, vietējie pašvaldības policisti aizturēja kādu vīrieti, kurš pie mikroautobusa stūres bija sēdies 1,6 promiļu reibumā. Medijiem nopludināts videoieraksts no pašvaldības videokamerām, un aizturētā dzērājšofera aizstāvis jurists Igors Kazāks norādījis, ka viņa klientu, pārkāpjot aizturētā tiesības, policisti iestūķējuši automašīnas kravas nodalījumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jurists akcentējis, ka automašīnas bagāžnieks nav paredzēts personu pārvadāšanai, taču vīrietim tajā nācies pavadīt aptuveni pusstundu. Turklāt iereibušajam šoferim aukstajā laikā nācies krietnu laiku sēdēt automašīnā uz rezerves riteņa.

Foto

Degpunktā komanda šodien Olaines pašvaldības policijā noskaidroja, ka par publiskoto video uzsākta dienesta pārbaude, taču jau tagad esot redzams, ka policisti neko nav pārkāpuši. Speciāli pārbūvētajā spēkratā jau kopš 2012. gada tiek pārvadāti dažādi policijas aizturēti klienti.

Ja dzērājšoferis netiktu aizturēts, viņš varēja izraisīt piemēram negadījumu ar smagām sekām, līdz ar to šāda vēršanās pret likumsargiem policijas priekšniekam šķiet kā provokatīva pretreakcija.

Olaines pašvaldības policijas priekšnieks Ervīns Siliņš vēl piebilst, ka aizturēto nodalījums vienmēr tiek turēts ideālā kārtībā. Pašvaldībai pat noslēgts līgums ar uzņēmumu, kas nepieciešamības gadījumā veic uzkopšanu. Savukārt vaicāts, kāpēc darbinieku rīcībā ir tieši apvidus auto, nevis, piemēram, mikroautobuss, Siliņš norāda, ka likumsargu apkalpojamajā teritorijā ir ļoti slikti ceļi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm