tv3.lv

Policija pastiprināti ķer kukuļdevējus! Zemgalē aizturēti jau 26 ”šoferīši”

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka, strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā, šogad nepilnu trīs mēnešu laikā policijas darbinieki aizturējuši jau 26 autovadītājus par kukuļdošanu.

2016. gada 27. martā 11:29

VP ZRP Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas policijas darbinieki par kukuļdošanu divus autovadītājus aizturēja pagājušās nedēļas nogalē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

1973. gadā dzimusī sieviete 18. martā pēc pulksten 8.00 Jēkabpilī, Zilānu ielā, vadot automašīnu Ford Mondeo, uzbrauca žogam.

Patruļpolicijas ekipāža devās uz notikuma vietu, lai noformētu administratīvā pārkāpuma protokolu. Automašīnas vadītāja atteicās policijas likumīgajām prasībām alkohola pārbaudei, kā arī, lai netiktu uzsāktas administratīvās procesuālās darbības par ceļu satiksmes izraisīšanu un netiktu nogādāta uz medicīnas iestādi ekspertīzi alkohola noteikšanai, vadītāja piedāvāja policistiem 100 eiro.

Pret autovadītāju uzsākts kriminālprocess. Savukārt otrs kukuļdošanas piedāvājums bijis 20. martā pēc pulksten 14.00 Jelgavā.

1971. gadā dzimis vīrietis, kurš, vadot transportlīdzekli pa Rīgas ielu, neievēroja ceļazīmes prasības, lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, piedāvāja policistiem 20 eiro, pēc kā tika aizturēts un uzsākts kriminālprocess.

Policija turpina strādāt pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm