tv3.lv

Policijas patvaļa vai nebeidzama uzdzīve?

Pirms tikties ar ”Degpunktā” komandu, cietušais Māris telefonsarunā ierosināja izdomāt paroli, ko mēs nosauksim pie viņa dzīvokļa durvīm, pirms viņš tās atvērs. Lai gan no šīs idejas žurnālisti atteicās, varēja noprast, ka saruna būs visnotaļ interesanta.

2014. gada 24. septembrī 21:18

Dzīvoklī reportierus  ielaida Māra draugs, stāstot, ka saimnieks pats guļ un nav spējīgs celties. Vīrietis sāk stāstīt, ka pirmdien braucis no Jelgavas uz Rīgu, tikties ar savu draudzeni. Taču pēkšņi, Avotu un Stabu ielu rajonā ar viņu noticis kas pavisam negaidīts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai gan no sākuma domājis, ka ticis bandītu nagos, galu galā Māris esot aizvests uz kādu ēku, kas viņaprāt bijis policijas iecirknis Stabu ielā.

Pēc apraksta – dzelteniem ķieģeļiem un kāpnēm. tas varētu atbilst Stabu ielas 89. namam, kur atrodas ekonomikas policija, satiksmes drošības pārvalde, ieslodzījuma vietu pārvalde un citas iestādes. Tur esot sācies visļaunākais – civilā tērptie vīri Māri pamatīgi situši.

Māris ir pilnīgi pārliecināts, ka sitēji bija policisti. Māris atklāj, ka no saviem pāridarītājiem ticis vaļā, solot viņiem sadarboties un pienest informāciju par noziedzniekiem. Patiesībā tādas informācijas viņam nemaz neesot – esot vienkārši samelojis un nu jau otro dienu guļ mājās, nespēj kustēties, atteicies no vešanas uz slimnīcu un šodien gaida tikšanos ar ārstu.

Policistiem, kuri viņu esot situši, viņš sola – neklusēt un rīkoties.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm