Purvciemā bērnu un vecāku uzmanību pievērsis aizdomīgs vīrietis rozā tērpā un šortos

Rīgā, Purvciemā, bērnu un viņu vecāku uzmanību pievērsis kāds vīrietis, kurš mēģina ar jauniešiem aprunāties un sadraudzēties. Kādi ir viņa nolūki, nevienam nav izdevies noskaidrot, tomēr vīrieša ārējais izskats un vēlme uzturēties bērnu kompānijā apkārtējos dara ļoti bažīgus, vēsta “Degpunktā”.

19. janvārī 21:40

“Degpunktā” komanda ir saņēmusi vairākas ziņas no bērnu vecākiem, ka pie Rīgas 84. vidusskolas regulāri pastaigājas kāds aizdomīgs vīrietis, kurš cenšas sadraudzēties ar mazajiem skolēniem un izsaka viņiem divdomīgus piedāvājumus. Arī vīrieša ģērbšanās stils ir ekstravagants – spilgti dzeltena cepure, rozā vējjaka un īsi rozā šorti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Notiekošais vecākos izraisa lielu sašutumu un bailes par bērnu drošību.

Māte Jūlija stāsta, ka grupiņā kopējā čatā vecāki ir sūtījuši vīrieša fotogrāfijas. Tas neesot normāli, viņasprāt, viņam jābūt izolētam no sabiedrības. Arī bērnudārza apkārtnē vīrietis ir manīts.

Māte Ināra stāsta – slikti, ka šādiem cilvēkiem ļauj uzturēties sabiedrībā un potenciāli apdraudēt bērnus.

Rozā tērptais vīrietis skolas sporta kompleksā ir sastopams laikā, kad bērni sāk mājupceļu no skolas. Sarunās viņš ielaižas ar tiem, kuriem vecāki nenāk pakaļ. Par notiekošo aprunājāmies arī ar skolas direktori.

Vineta Misgirda
Rīgas 84. vidusskolas direktore

“Mums ir zināms, ka, jā, šāds cilvēks ik pa laikam skolas teritorijā, pareizāk sakot, publiskajā sporta kompleksa teritorijā, ir parādījies. Bija informācija gan no bērniem, gan no vecākiem. Mēs esam informējuši pašvaldības policiju. Tiek veikti arī papildu reidi – pašvaldība ir norīkojusi. Šā jautājuma risināšanai, lai šis cilvēks tiktu uzmanīts vairāk, ir iesaistījusies arī skolas padome.”

“Šis jautājums tiešām tiek kontrolēts, un visi ir informēti. Visi saasina informāciju uz šo jautājumu. Arī skolas padome ir teikusi, viņi neliksies mierā, kamēr nebūs kaut kāda konkrēta atbilde, kā mums turpmāk rīkoties un ko darīt, lai bērni pilnīgi droši varētu doties mājās un nebūtu jādomā un jābaidās. Kaut gan tādu konkrētu gadījumu šobrīd nav,” papildina Rīgas 84. vidusskolas direktore.

Pašvaldības policijas darbinieki apstiprina – par ekscentrisko svešinieku ir informēti un skolas sporta kompleksam pievērš pastiprinātu uzmanību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis stāsta, lai gan pašvaldības policijā nav bijuši izsaukumi vai iedzīvotāju iesniegumi saistībā ar notikušo, pašvaldības policijas darbinieki aktīvi seko līdzi sociālo apkaimju grupās notiekošajam un šādi pamanīja arī ierakstu par šo vīrieti. Pašlaik šis vīrietis policijas redzeslokā nav nonācis, bet, tiklīdz tas notiks, Rīgas pašvaldības policija par to informēs Valsts policijas darbiniekus, kuriem tālāk būs darbs Kriminālprocesa ietvaros, ja aizdomas par vīrieša nolūkiem apstiprināsies.

Arī Valsts policija, reaģējot uz informāciju, ir uzsākusi resorisko pārbaudi un skaidro apstākļos. Neoficiāla ziņas liecina, ka vīrietis jau vienu reizi ir nonācis policijas redzeslokā par publisku pašapmierināšanos Ķengaragā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm