tv3.lv

Purvciema iedzīvotāji steidz dzēst ugunsgrēku uz kaimiņa balkona

Pirmdienas pievakarē vienā no daudzdzīvokļu namiem Andromedas gatvē izcēlusies ugunsnelaime. Kaimiņi, kuri pirmie pamanījuši liesmu pārņemto 4. stāva lodžiju, steiguši par notikušo ziņot saimniekam, taču atklājies, ka viņa nemaz nav mājās.

2016. gada 7. jūnijā 22:17

Tikai veiksmīgas sakritības dēļ vīrietis ieradies tikai pāris minūtes pēc tam, kad satrauktie kaimiņi jau izsaukuši ugunsdzēsējus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saimnieks atklāj, ka pēc tam, kad atslēdzis sava dzīvokļa durvis un ieraudzījis, ka visa lodžija jau ir liesmās, talkā piesteigušies apkārtējie. Bez viņu palīdzības vienam cīnīties ar liesmām būtu daudz, daudz grūtāk.

Inga, kura kopā ar vīru un citiem mājas iedzīvotājiem darījusi visu, lai glābtu kaimiņa īpašumu, pieredzēto atceras kā ļaunu murgu.

Laikā, kamēr ugunsdzēsēji traukušies uz nelaimes vietu, klātesošie ķēruši savos mitekļos atrodamos traukus, kannas un bļodas, pildījuši tos ar ūdeni un stiepuši uz degošo dzīvokli, savukārt pats saimnieks caur karstumā saplaisājušo lodžijas logu centies apslāpēt liesmas.

Lai arī ugunsdzēsējiem liesmas izdevies veiksmīgi apslāpēt un dzīvoklis palicis gandrīz neskarts, saimnieks atklāj, ka notikušais iecirtis pamatīgu robu viņa maciņā. Sadedzis vairākus tūkstošus eiro vērtas makšķeres, “copmaņu” ekipējums, apģērbs un apavi. Vīrietis neslēpj, ka arī, viņaprāt, notikušajā vainojams kāds neuzmanīgs kaimiņš.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm