tv3.lv

Rādīt pēcpusi policijai? Vecrīgas tūrists pārliecinās, ka tā nav sevišķi prātīga doma…

Tūristi vecpilsētu, šķiet, turpina uztvert kā “tusiņu” vietu, kur noteikumi nepastāv, bet policistus – par klauniem, kuru priekšā var uzvesties, kā gribas…

2016. gada 20. jūnijā 22:51

Gaišā dienas laikā patrulējot vecpilsētā, policisti Grēcinieku un Mārstaļu ielas krustojumā ievērojuši vairākus vīriešus, kuri bija acīmredzami pār mēru baudījuši grādīgās dziras. Tā kā vīri stāvējuši policijas busiņa ceļā, inspektore caur atvērto auto logu uzrunā kompāniju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šo sarunu pusvārdā pārtrauc negaidīts notikums – viens no šīs pašas kompānijas dalībniekiem paiet maliņā, nostājas turpat uz blakus esošās kafejnīcas terases un demonstratīvi novelk bikses, policistiem parādot dibenu.

Protams, saprotot, ka policisti par viņu ieinteresējušies, tūrists ātri vien uzvelk bikses atpakaļ un steidz paslēpties, taču nekur tālu netiek. Viņš tiek uzrunāts un lūgts sekot uz policijas auto.

Tā kā centieni atbrīvot savu cīņubiedru pavadīti skaļām lamām, turklāt pēc policistu aizrādījuma abi kļuvuši manāmi agresīvi, abi iereibušie iesēdināti policijas busiņā līdzās jau aizturētajam draugam.

Visi trīs tūristi no iecirkņa izlaisti tikai pēc tam, kad viņiem noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli par sīko huligānismu – dibena rādīšana policistiem, mēģinājums atbrīvot draugu un rupjās lamas katram no trijotnes izmaksāja 500 eiro.

Foto

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm