tv3.lv

Rīgā par taksometra iespējamu bojāšanu aiztur iereibušus britu karavīrus

Vakar, 7. jūnijā, Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Grēcinieku ielā, kur vairāki ārzemnieki uz ielas skaļi dziedāja un traucēja netālu esošās viesnīcas iemītniekiem nakts mieru.

2016. gada 8. jūnijā 15:51

Ierodoties notikuma vietā, sastapta jautra ārzemnieku kompānija no Francijas. Veiktas preventīva rakstura pārrunas. Dziedātāji atvainojās par sagādātajām neērtībām un devās prom.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dažas stundas vēlāk Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot Kaļķu ielā, pamanīja uz trotuāra sēžam personu, iespējams, reibumā. Pieejot pie personas, pamanīts, ka vīrietim ir asiņojoša galvas brūce. Noskaidrots, ka persona ir no Nīderlandes. Vīrietis atzinās, ka lietojis alkoholiskos dzērienus, pakritis uz bruģa un guvis galvas traumu. Izsaukti Neatliekamās palīdzības dienesta darbinieki, kuri, ierodoties notikuma vietā, hospitalizēja iereibušo vīrieti.

Savukārt Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot Mežaparkā, pamanīja kādu sievieti, kura bija guvusi kājas traumu. Noskaidrots, ka sieviete ir no Lielbritānijas. Viņa pastāstīja, ka mazdēls braucis ar velosipēdu un nav noturējis līdzsvaru, kā rezultātā uzkritis sievietei uz kājas. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri, apskatot sievietes brūci, nolēma viņu hospitalizēt. Policijas palīdzība nebija vairs nepieciešama.

Tās pašas dienas vēlā vakara stundā Centra pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Kalēju ielā, kur kāds iereibis tūrists nespēja patstāvīgi pārvietoties. Ierodoties notikuma vietā, pamanīts iereibušais kungs, turoties pie ceļazīmes staba. Persona nespēja atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem, nedz orientējās telpā. Vīrietis aizturēts un nogādāts dežūrdaļā, kur noskaidrots, ka vīrietis ir no Lielbritānijas. Ņemot vērā, ka persona pagaidu turēšanas telpā uzvedās agresīvi, uzlikti roku dzelži. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu.

Savukārt 8. jūnija naktī pie Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbiniekiem patrulēšanas laikā Alfrēda Kalniņa ielā vērsās kāds taksometra vadītājs, kura automašīnai divas personas no Lielbritānijas bija radījušas bojājumus. Izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri aizturēja, iespējamās, vainīgās personas tālākai lietas apstākļu noskaidrošanai.

Pēc stundas Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbinieki Brīvības bulvārī pamanīja kādu vīrieti, kurš publiskā vietā nokārtoja savas dabiskās vajadzības. Veicot pārrunas, noskaidrots, ka vīrietis ir no Apvienotajiem Arābu Emirātiem. Personai izrakstīta soda kvīts 30 eiro apmērā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm