tv3.lv

Romeo un Džuljetas stāsts tepat, kādā Latvijas pilsētā! Kāpjot pie izredzētās, pensionārs iesprūst balkonā

Jelgavā kāds kungs cienījamā vecumā veicis pārgalvīgu un akrobātisku triku, lienot no sava balkona ciemos pie kaimiņienes. Turklāt tas viss noticis piecu stāvu augstumā, kur vīrietis pamanījies iesprūst.

2016. gada 7. martā 20:45

Iespējams, iedvesmojoties no romantiskā Romeo un Džuljetas stāsta, kāpšanu pa balkonu pie savas iecerētās veicis Jelgavā kāds 66 gadus vecs vīrietis vārdā Voldemārs. Tā viņš cerējis iekļūt pie kādas 72 gadus vecas sievietes. Tas jau nebūtu nekas, ja vien kāpiens nebeigtos ar iesprūšanu piektā stāva balkonā un spēka izsīkumu, kas vīrietim liedza atgriezties savā dzīvoklī. Turklāt visam pa vidu – iesaistījās arī policija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Likumsargi pēc notikušā veica pārrunas ar bezbailīgo alpīnistu, un izrādījās, ka bailes no augstuma, visticamāk, vīrietis bija pazaudējis lielā reibuma dēļ.

Foto

Raidījumam Degpunktā izdodas satikt un parunāties ar šā stāta varoni Voldemāru. “Sastopam kungu viņa mājas kāpņu telpā. Izskatās, ka no triju promiļu reibuma viņš līdz galam nav atžirdzis, taču nenoliedz, ka visu darījis mīlas vārdā,” tā vēsta Degpunktā.

Turklāt Voldemārs uzskata, – viņa trakais izgājiens esot atmaksājies. “Kas neriskē, tas nevinnē,” viņš saka, uz jautājumu, ko tieši viņš ir laimējis, atbildot: “Mīlestību”.

Tiesa gan, romantiskajā stāstā iesaistītā kundze gan noliedz, ka ar Voldemāru viņu vienotu kaut kas vairāk par kaimiņu attiecībām. Pazīstami gan esot aptuveni trīs gadus.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm