tv3.lv

Saindējoties ar dūmiem, ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki

Saindējoties ar dūmiem, sestdien ugunsgrēkos cieta divi cilvēki, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

2016. gada 25. aprīlī 11:03

Sestdien plkst. 19.21 VUGD saņēma izsaukumu uz Kļavu ielu Jūrmalā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka četrstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī bija dedzis televizors 1m2 platībā. Ugunsgrēkā ar degšanas produktiem saindējās apmēram 37 gadus veca sieviete, kura tika nodota neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms ugunsdzēsēju ierašanās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Plkst. 21.26 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Maskavas ielu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies neapdzīvotā vienstāvu ēkā. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka neapsaimniekotā ēkā deg atkritumi 20m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta apmēram 16 gadus vecs jaunietis, kurš bija saindējies ar dūmiem un tika nodots neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem. Plkst. 22.09 ugunsgrēks tika likvidēts.

Svētdien plkst. 15.46 tika saņemts izsaukums uz Celtnieku ielu Liepājā, kur dega divstāvu neapsaimniekota ēka. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties, konstatēts, ka ēka deg 150m2 platībā. Dzēšanas darbu laikā ēkā notika starpstāvu pārseguma daļējs nogruvums. Šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 18.54.

Šorīt plkst. 4.16 VUGD saņēma izsaukumu uz Jaunciema 2. šķērslīniju Rīgā, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties, koka dzīvojamā māja dega ar atklātu liesmu 65m2 platībā un tai bija iebrucis jumts. Plkst. 8.03 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, kūla, skaidas, sadzīves mantas, salmu ruļļi, zaru kaudzes, būvgruži, elektroinstalācijas vadi, elektrības sadales skapis, divas veļasmašīnas, apgaismes stabs, astoņas vieglās automašīnas, ēkas siena, garāža, divas dārza mājas, pirts, šķūnis, noliktavas ēka, kūts, ražošanas ēka, dzīvojamā māja, sodrēji trīs ēku dūmvados un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Līdztekus brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja vairākiem nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem – sestdien Rīgā atbrīvota žogā iestrēgusi kaija, bet Daugavpilī no žoga atbrīvota tajā iestrēgusi stirna un Garkalnes novadā no koka nocelts kaķis, savukārt svētdien no trīsstāvu ēkas jumta Rīgā nocelts kaķis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 113 izsaukumus, no kuriem 66 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 28 uz glābšanas darbiem, bet 19 no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkos cieta divi cilvēki.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm