tv3.lv

Satrakojies dzērājšoferis neļauj evakuēt savu auto un sabojā policijas mašīnu

Ķekavas novadā pamatīgās nepatikšanās iekūlies kāds šoferis – atrodoties 2,5 promiļu reibumā, viņš ne tikai neļāvis evakuēt savu auto, bet arī sabojā ceļu policijas ekipāžas auto.

2017. gada 30. janvārī 13:37

Ap pulksten četriem naktī no 28. uz 29. janvāri Ķekavas novada pašvaldības policija saņēma izsaukumu no iedzīvotājiem, ka Ķekavas novada Valdlaučos kāds automašīnas Audi vadītājs agresīvi vada spēkratu. Notikuma vietā ieradās pašvaldības policisti, kuri konstatēja, ka šoferis vada auto atpakaļgaitā, un policisti aizšķērsoja viņam ceļu līdz notikuma vietā ieradās Valsts policijas ceļu policija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ceļu policisti palūdza šoferi iepūst alkometrā. Kā izrādījās, 1987. gadā dzimušais šoferis atradās 2,5 promiļu lielā alkohola reibumā. Kā ierasts šādos gadījumos, uz notikuma vietu tika izsaukts auto evakuators. Taču agresīvi noskaņotais šoferis pienāca un nostājās priekšā evakuatoram, neļaujot piekļūt pie sava spēkrata un to evakuēt. Kad policisti aicināja vīrieti paiet malā, viņš palika vēl agresīvāks un norāva ceļu policijas mašīnai spoguli un moldingu. Dusmīgais šoferis, kurš iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā, tika nogādāts policijas iecirknī.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta pirmās daļas – par svešas mantas tīšu bojāšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods. Tāpat 1987. gadā dzimušajam vīrietim administratīvā kārtībā nāksies atbildēt par auto vadīšanu alkohola reibumā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm