Sen neredzēti “paziņas” sagādā nepatīkamu pārsteigumu un piekauj jaunieti

Pirms pāris dienām kādam jelgavniekam nepatīkami beigusies nejauša satikšanās ar sen neredzētiem kolēģiem, kuri apķēruši alus pudeles, aicinājuši draugu uz kopīgu “pasēdēšanu”! Kādi tad bijuši abu paziņu patiesie nodomi un kādēļ vakars beidzies nebūt, ne tā kā plānots?

2017. gada 6. februārī 21:55

Brīvdienas pēcpusdienā Andis, kurš jau mēnesi kā mitinās un strādā Jelgavā, iegriezies vietējā lielveikalā, iegādājies pārtikas produktus un jau grasījies doties mājup, kad pie izejas sastapties ar diviem paziņām. Kādu Sašu, ar kuru kopā strādājis, un viņa pusbrāli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Andis stāsta, ka šādu notikumu pavērsienu nespēja pat iedomāties, tādēļ notikušais bijis divtik liels pārsteigums. Abi alus apreibinātie mitējušies vien tad, kad viņš sabrucis uz asfalta.

Protams, pēc notikušā abi devuši kājām ziņu un nozuduši tumsā, bet Andis devies meklēt palīdzību. Pirmā pretimnācēja, kuru piekautais jaunietis uzrunājis, gan rupji attraukusi, ka policistus nesauks, un vīzdegunīgi devusies tālāk, taču kādā Pasta ielas kafejnīcā, izdzirdot par notikušo, palīdzība nav atteikta. Jau pavisam drīz notikuma vietā piestājusi policijas patruļa, vīri uzklausījuši stāstu par notikušo, kā arī piefiksējuši meklētu ļaundaru pazīmes, kas izziņotas visiem Jelgavas kārtības sargiem. Kriminālpolicisti atzīst, ka šoreiz lielāko darbu paveikuši vietējie pašvaldības policisti, kuri ne tikai, caurskatot videonovērošanas kameru ierakstus, uzgājuši ļaundaru pēdas, bet arī brīdi vēlāk stājušies aci pret aci ar noziedzniekiem.

Kriminālpolicijas priekšnieks stāsta, ka šī nav abu aizturēto debija noziedzīgajā pasaulē. Vīrieši jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā un pat vairākkārt tiesāti. Šis gan ir abu nopietnākais likumpārkāpums, kādu fiksējuši likumsargi.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm