tv3.lv

Venstspilī sieva nogalina vīru

Traģisks noziegums pastrādāts Ventspilī. Pilsētas nomalē, Siguldas ielā kāda agresīva sieviete nāvējoši sadūrusi savu dzīvesbiedru. Ko nav sadalījuši abi kopā dzīvojošie sirmgalvji, un kāpēc aizdomās turamo kundzi policisti palaiduši uz brīvām kājām, skaidroja LNT raidījuma ”Degpunktā” komanda. 

2014. gada 12. septembrī 9:11

Ventspils ielas 14. namā nakts bijusi tik skaļa, cik piektdienas vakarā varētu būt jautrākajā pilsētas krogā. Dzeršana, skaļa mūzika, lamāšanās – līdz pēkšņi iestājās klusums, sētā policijas un ātro mašīnas, sirēnas un bākugunis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izrādās 58 gadus veca sieviete vārdā Ilona tik smagi sadūrusi savu gadu jaunāko dzīvesbiedru Sergeju, ka tas notikuma vietā arī gājis bojā. Policija Ilonu atbrīvojusi pret parakstu.

Kaimiņi stāsta, ka policija pie Ilonas un Sergeja viesojusies ne vienu reizi vien, bet kā redzams viņiem ir bijis vienalga.

Arī citi kaimiņi par Ilonu izsakās neglaimojoši. Sieviete esot vienkārši agresīva un šādu iznākumu jau varējis gaidīt. Labi vēl ka kādu kaimiņu nav nodūrusi, saka Konstantīns, jo bieži vien Ilona arī kāpņu telpā manīta trakojam ar milzīgu tuteni rokās.

”Degpunktā” komanda uzskata, ka šādiem cilvēkiem būtu vismaz jāprasa tiesā piemērot apcietinājumu, jo ir acīmredzams, ka šī sieviete var būt bīstama apkārtējiem. To policija būtu uzzinājusi vienkārši pieklauvējot kaimiņu durvīs, vai aprunājoties ar pašvaldības policistiem, kuri šajā adresē viesojušies ne reizi vien.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm