Sieviete ienāk kafejnīcā, “novērtē situāciju” un aiznes svešu jaku. Policija lūdz palīdzību!

Attēlā redzamās sievietes identitāti vēlas noskaidrot ne tikai kādas galvaspilsētas kafejnīcas saimnieki, bet arī likumsargi. Ko viņa izdarīja?

2017. gada 2. februārī 20:41

Pirmdienas vakarā Stabu ielas kafejnīcā “Mākonis” valdījusi darba dienas vakariem raksturīga atmosfēra. Ļaudis draugu lokā ēduši, dzēruši un tērzējuši. Taču par nepatīkamu pārsteigumu parūpējusies kāda sieviete, kura vienkārši ienākusi kafejnīcā un iznesusi no tās ārā klientei piederošu jaku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jāpiebilst, ka šāds gadījums gan nav nekas unikāls un galvaspilsētas centra kafejnīcas ir ļoti pievilcīgs galamērķis dažādiem ļaundariem. Klientu virsdrēbes, maki, telefoni un citas vērtības bieži vien ir viegli pieejamas, turklāt daudzviet nav arī video novērošanas kameru. Tad gadījumā, kad kas pazūd, atliek vien minēt, kurš paveicis noziegumu.

Ja nojaušat, kas ir šī ekrānā redzamā sieviete vai jums ir zināmas viņas tālākās gaitas, likumsargi jūs aicina iegriezties Valsts policijas Rīgas centra iecirknī. Izmeklētāji būs jums ļoti pateicīgi par jebkādu informāciju, kas palīdzēs notvert ļaundari.

Foto

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm