tv3.lv

Šis gads ir iesācies ļoti skumji… Traģiskā nelaimē Rēzeknē iet bojā kārtējais bērns

Lai arī rit tikai otrā gada nedēļa, Latviju pāršalkuši jau vairāki traģiski notikumi, kuros iesaistīti bērni. Diemžēl arī aizvadītā nakts prasījusi kādas jaunas rēzeknietes dzīvību.

2017. gada 10. janvārī 21:02

Kaimiņi, kas pazina mazo Tatjanu, šodien uzdod jautājumu: kā tas varēja notikt? Vēl vakar meitene bija sveika un vesela, bet šodien viņas vairs nav. Vakarnakt Rēzeknē, Viļānu ielā, izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Vēl mazliet un arī kaimiņa Genādija ģimene varēja šodien nepamosties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Piecpadsmit minūtes pēc diviem naktī, kad gulējām, mums pieklauvēja pie durvīm. Sāka riet suns. Kaut kāds zēns kliedza, ka kaimiņos ir ugunsgrēks, dūmi, dūmi… Es iznācu ārā, paņēmu telefonu, ieraudzīju, ka tur ir liels uguns. Piezvanīju ugunsdzēsējiem, viņi atbrauca un nodzēsa. Teica, ja mūsu durvīs nepieklauvētu, arī mūsu vairs nebūtu,” stāsta kaimiņš Genādijs.

Kaimiņš norāda, ka meitenīte dzīvoja kopā ar tēvu, bet pēdējās naktis mājās bija viena. Tēvam pasliktinājās veselība, un vīrietis nelaimīgajā naktī atradās slimnīcā. Tatjanu regulāri apciemojis vecākais brālis, arī kaimiņi nepieciešamības gadījumā bērnam izpalīdzējuši, un līdz šim viss bijis kārtībā. Lai arī nepazīstamais jaunietis pamodinājis un pabrīdinājis Genādiju par liesmām mājā, uzticību jaunais vīrietis neieviešot.

Ar kaimiņiem problēmu līdz šim nav bijis. Tatjanas tēvs esot kārtīgs cilvēks, un Genādijs apgalvo, ka meita tāpat. Bērns kā jau bērns. “Meitene. Neesmu redzējis, ka viņa dzertu vai darītu ko citu. Normāla meitene. Divpadsmit gadus veca. Cik ilgi es viņu pazinu, kad bija vēl mazāk gadu, tik ilgi, cik mēs te dzīvojam, nekad nekas tāds nebija. Kas notika, ugunsdzēsēji pat teica, ka nezina, no kā ugunsgrēks sākās,” saka kaimiņš.

Ja aiz šā postošā ugunsgrēka ir slēpts noziegums, tad šobrīd izmeklētājiem jāpieliek vislielākās pūles, lai noskaidrotu, kas naktī notika dzīvoklī un kas vainojams bērna nāvē. Viens no pirmajiem, kurš jānopratina, ir tieši meitenes pusaugu brālis.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm