tv3.lv

Skandāls policijā! Augsta ranga darbinieki pieķerti kukuļošanā

Kukuļošana Valsts policijā. Par saistību ar kukuļošanu vairāku tūkstošu eiro apmērā aizturēta augsta ranga Valsts policijas amatpersona – Kārtības policijas priekšnieka vietnieks Arvils Feierābends, kā arī Kārtības policijas inspektors Ilmārs Plētiens.

2016. gada 17. martā 14:00

To atbildīgās amatpersonas apstiprināja šodien sasauktā preses brīfingā. Lietā figurē vēl divas personas. Visiem četriem lietā iesaistītajiem cilvēkiem tiesa vakar piemērojusi apcietinājumu. Aizturēšanu veicis Iekšējās drošības birojs, bet par notikušā detaļām amatpersonas komentāros ir skopas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Notikums saistīts ar vienu no Kārtības policijas pārziņā esošajām licencēšanas jomām. Notiek aktīvas izmeklēšanas darbības, izmeklēšana,” teic Iekšējās drošības biroja priekšnieks Valters Mūrnieks. “Šī ir ārkārtēja situācija, un arī valsts policijas vadība šo situāciju uzskata par ārkārtēju,” piebilst policijas šefs Ints Ķuzis.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, atbildot uz jautājumu par Valsts policijas vadības atbildību par notikušo, šodien sacīja, ka saistībā ar notikušo tikšot vērtēta aizturētā tiešā vadītāja, proti, Kārtības policijas priekšnieka Arta Velša atbildība.

“Šī procesa gaitā, izmeklēšanas rezultātā, es domāju, ka būs arī izdarīti secinājumi atbilstoši, un jā, līdz ar to tas ir mans viedoklis, ka jāvērtē tiešo priekšnieku atbildība,” citēts iekšlietu ministrs.

Ķuzis norādīja, ka aizturētās policijas amatpersonas noteikti neturpināšot darbu savā amatā. Viņš arī informēja, ka par notikušo ir sākta disciplinārlieta, lai izvērtētu tiešo vadītāju rīcību un konkrēto darbinieku rīcību.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm