tv3.lv

Smaga avārija uz Tīnūžu šosejas! Triju auto sadursmē bojā gājusi sieviete

Pirmdienas pēcpusdienā Tīnūžu šosejas sākumā – divpadsmitajā kilometrā – notika smaga triju automašīnu sadursme, kurā bojā gājusi sieviete.

2016. gada 20. jūnijā 20:39

Neilgi pirms pulksten 17.00, kad daudzi rīdzinieki jau steidza ārā no pilsētas, pamatīgajā auto plūsmā notikusi triju automašīnu sadursme, kurā gājusi bojā 50 gadus veca sieviete. Saskrējušās trīs automašīnas – Jeep, Nissan un Mazda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nav zināms, kurš izraisījis avāriju, taču ir aizdomas, ka tas bijis tieši apvidus auto šoferis, kurš centies apdzīt auto kolonnu vietā, kur joslas sadala nepārtraukta līnija. Džipa šoferis izraisījis frontālu sadursmi ar Nissan spēkratu, un abi auto ielidojuši grāvī, pirms tam vēl savā ceļā aizķerot turpat joslā esošo Mazdu.

“Pirms manis parādījās džips, kas griezās. Es braucu pa labo joslu, manā priekšā parādījās džips, un viss. Es bremzēju, bet viņš mani ar sāniem aizķēra, noraujot auto priekšu, un viss. Es braucu pa labo joslu Rīgas virzienā. Bet kurš ir vainīgs, jūs tā arī nesapratāt? Abi divi viņi ir vainīgi – saskrējās tur. Es te stāvu, bet tas notika piecdesmit metrus atpakaļ. Mēs kā braucām kolonnā, tā braucām. Es vēl paspēju nobremzēt. Ja viņš neielidotu manā joslā, nekā tāda nebūtu. Bet kurš īsti vainīgs, grūti pateikt. Mēs braucām kolonnā, manā priekšā parādījās džips, es spiedu bremzes, viņš mani aizķēra un ielidoja grāvī. Nebija iespējams saskatīt, vai viņš brauca pa kreiso, vai pa labo pusi,” par traģisko nelaimes gadījumu stāsta Mazdas šoferis Marians.

Ceļu policisti aicina vēlreiz visus šoferus pirmssvētku laikā, kad daudzi no mums ir satraukti un nemierīgi, vismaz pie stūres ievērot maksimālu piesardzību un saglabāt vēsu prātu.

Foto

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm