tv3.lv

Smieklīgi: diviem vīriešiem diendusa uz trotuāra “Maskačkā”

Divu apjukušu vīriešu diendusu uz trotuāra kādā nelielā ieliņā Maskavas forštatē iztraucējuši pašvaldības policisti. Kas tās par miega zālēm, kuru ietekmē var nākties iemigt pat uz asfalta?

2015. gada 11. septembrī 20:50

Divi kolorīti kungi vakar pusdienas laikā Rīgā, Maskavas forštatē, nolēma pasnaust trotuāra vidū, bet pirms laišanās miegā viņi aizķēra šā sarkanā Fordiņa spoguli un to nolauza. Turklāt tas viss notika pašvaldības policistu acu priekšā, kuri tobrīd brauca patruļā pa rajonu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saprotot, ka šāda diendusa var būt neveselīga abiem vīriešiem, policisti pasauca palīgā mediķus, lai tie noskaidro saldā miega iemeslus. Gaidot ārstus, raidījuma Degpunktā komandai bija laiks aprunāties ar nejaušiem garāmgājējiem.

Satiktais Uldis tomēr domā, ka abi snaudošie vīri patiesībā pirms laišanās miegā cītīgi aplūkojuši līdzās esošās mašīnas ritošo daļu, tāpēc arī atradušies tik tuvu pie zemes.

Ierodoties notikuma vietā, ārsti sāk spricēt guļavām kaut ko uzmundrinošu, lai noņemtu kaķa uzlikto lāstu. Viens no guļavām pamazām mostas, otrs tomēr kā lupatu lelle jāstiepj uz “busiņu”.

– Ko jūs šodien lietojāt?
– Neko, alu. Alu.
– Un es tev noticēju. Ir līdzi dokumenti?
– Nē, nav.
– Nevajag filmēt, kāpēc jūs filmējat?
– Bet kāpēc tu tā uzvedies? Kā es uzvedos? Tas ir normāli – gulēt uz ielas?
– Nu drusciņ bija par daudz.

Ar to arī nejaušā satikšanās ar 32 un 38 gadus vecajiem kungiem ir galā.

Vecākais un izturīgākais aizbrauca līdzi policistiem, lai noskaidrotu personas datus, bet pēc tam nonāca ekspertīžu centrā, savukārt otrs bezfilmas upuris pa ceļam neatliekamās palīdzības automašīnā sāka atgriezties realitātē un jau slimnīcā tika iepazīstināts ar tuvākā policijas iecirkņa inspektoriem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaties video:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm