tv3.lv

Strīds par ģimenes budžetu beidzies ar traģēdiju! Vīrs nogalina sievu un atzīstas slepkavībā

Ģimenes strīds kādā miteklī Šampēterī beidzies ar traģēdiju. Sieviete nonākusi morgā, bet viņas dzīvesbiedram, iespējams, visu atlikušo mūžu nāksies pavadīt aiz restēm. 

2016. gada 28. jūnijā 22:01

Darba dienas naktī Šampēterī, pie pensionāres Ņinas namdurvīm, atskanējis zvans. Kundze pēkšņi pamodināta, satrūkusies, taču devusies noskaidrot, kas tad noticis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atpazīstot kaimiņu no ceturtā stāva, sieviete sadūšojusies atvērt durvis.  Kaimiņš sievietei atklājis, ka nogalinājis savu sievu un lūdzis izsaukt policiju.

“Es viņam teicu, lai aiziet atpakaļ uz dzīvokli un paskatās, varbūt viņa ir vienkārši piedzērusies, jo iepriekšējā vakarā abi bija iedzēruši. Es gan tajā vakarā viņus neredzēju, ne vienu, ne otru. Viņš aizgāja un pēc brīža atgriezās. Teica man: “Jā, viņa tur guļ pilnīgi bāla. Sauc policiju!” Aizgāju, izsaucu. Izstāstīju policistiem, kā viss notika, ka atnāca kaimiņš, pateica, ka nogalinājis sievu. Lūdzu, lai atbrauc un pārbauda,” stāsta kaimiņiene.

Vīrietis policistiem atzinis, ka dzīvesbiedri nogalinājis strīda laikā. Tā iemesls bijis pavisam banāls – viņš atklājis, ka sieva iztērējusi vairāk naudas no ģimenes budžeta, nekā viņš ļāvis, sākusies asāka vārdu pārmaiņa un kādā mirklī, viņš vienkārši paķēris nazi un vairākas reizes iedūris sievietei.

Kad atguvies un sapratis, ko izdarījis, viņš pats devies pie kaimiņiem, lai tie izsauc policiju, un tad labprātīgi padevies. Zemgales iecirkņa priekšnieks mums atklāj, ka aizturētais iepriekš nav izcēlies ar īpašu kriminālo pagātni. Viņš tikai vienu reizi nonācis likumsargu redzeslokā saistībā ar kādu sīku zādzību. Par šo noziegumu slepkavam draud cietumsods no pieciem līdz divdesmit gadiem vai mūža ieslodzījums.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm