tv3.lv

Traģēdija Ogrē! No ceturtā stāva izkrīt divus gadus vecs puisēns

Jaunā darba nedēļa ar šaušalīgu notikumu sākusies kādai ģimenei Ogrē. Nelaimes gadījumā gājis bojā divus gadus vecs bērns.

2016. gada 13. jūnijā 20:44

Pirmdienas rītā Mālkalnes prospektā pie viena no daudzdzīvokļu namiem notikusi traģēdija. Pēc kritiena no ceturtā stāva loga, turpat ātrās palīdzības automašīnā, miris divus gadus vecs zēns.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kaimiņi pēc notikušā ir šokā. Ģimene, kurā notika nelaime, dzīvojusi trūcīgi, taču noteikti nav bijusi nelabvēlīga. Vecāki par bērniem rūpējušies.

Pēc nelaimes nama pagalmā ieradušies vai visi operatīvie dienesti. Pašvaldības policisti parūpējušies par vecāko brāli, līdz brīdim, kad mājās atgriežas vecāki, bet Valsts policijas darbinieki uzsākuši izmeklēšanu.

Lai arī nevar noliegt to, ka vecāki šajā situācijā pārkāpuši likumu – divgadnieku uzticot vecākajam brālim, kriminālpolicijas priekšniece norāda, ka ģimene iepriekš nav nonākusi likumsargu redzeslokā. Bērni esot bijuši pienācīgi aprūpēti un izglītoti.

Lai šādas nelaimes nepiemeklētu citas ģimenes, Meikšānes kundze lūdz vecākus pienācīgi parūpēties par savām atvasēm laikā, kamēr bērniem ir vasaras brīvlaiks.

Lai arī no likuma viedokļa vecākie brāļi un māsas bērnus var pieskatīt jau no 13 gadu vecuma, labāk tomēr šīs rūpes uzticēt vecvecākiem, draugiem vai kaimiņiem. Bērni, pat neko ļaunu negribēdami, var ko palaist garām. Diemžēl vienā nelaimīgā reizē neuzmanība var beigties arī ar traģēdiju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm