tv3.lv

Traģēdija Piņķos: peldoties ūdenskrātuvē, noslīkst 14 gadus vecs bērns

Traģēdija Pierīgā – peldoties Piņķu ūdenskrātuvē, noslīcis kāds pusaudzis, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

2016. gada 8. jūnijā 22:41

Vakardien traģiski beidzās atpūta pie ūdens Babītes novada Babītes pagasta Piņķu ūdenskrātuvē – atpūšoties kopā ar draugiem un peldoties, noslīcis apmēram 14 gadus vecs bērns. Lai izvairītos no nelaimes gadījumiem, VUGD aicina pieaugušos pārrunāt ar bērniem drošas peldēšanas pamatprincipus!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līdztekus vakardien ugunsdzēsēji glābēji no Gaujas upes Cēsīs izcēla apmēram 50 gadus vecu noslīkušu sievieti, kuru nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

Šonakt plkst. 1.44 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Muižas ielu Priekuļos, kur dega vieglā automašīna. Ierodoties automašīna dega ar atklātu liesmu 6 m² platībā. Pirms VUGD ierašanās ugunsgrēku saviem spēkiem mēģināja nodzēst apmēram 20 gadus vecs jaunietis, kurš guva rokas apdegumus un tika hospitalizēts. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 2.35.

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, krūmi, gulšņi, kūdra, sadzīves priekšmeti, koks, meža zemsedze, mežs, ēkas siltumizolācija, dzīvojamais vagoniņš, sabiedriskās ēkas jumts, divas garāžas, dzīvojamās mājas jumts un trijos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 59 izsaukumus – 38 uz ugunsgrēku dzēšanu un 14 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm