Traģēdija Priekuļos – vēlme uzsmēķēt mājās noved pie zaudētas dzīvības

Ne velti smēķēšanu sauc par sliktu ieradumu, kas var novest līdz kapam. Arī mēs to atgādinām brīžos, kad neuzmanības dēļ cieš cilvēku veselība, sadzīves mantas un galvenokārt dzīvība.

2017. gada 3. februārī 21:04

Ja, kāpjot uz ceturto stāvu daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā, redzami vairāki brīdinājumi, kas atgādina, ka smēķēt iekštelpās nedrīkst, tad, ieejot jau savā dzīvoklī, daudzi to aizmirst un piekopj ieradumu uzvilkt dūmu, arī sēžot dīvānā. Iespējams, izsmēķa dēļ pa nakti Liepas pagastā izcēlās ugunsgrēks, kurā gāja bojā 64 gadus vecs vīrietis. Par mirušajiem sliktu nerunā, saka nelaiķa kaimiņš Aivars, bet taisnība paliek taisnība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ēka naktī bija stipri piedūmota, un mediķu palīdzība bija nepieciešama divām sievietēm, kas saindējās ar kodīgajiem dūmiem. Viena no tām ir bojāgājušā vīrieša sieva.

No mājas tika evakuēti deviņi cilvēki, kā arī daži iedzīvotāju mājdzīvnieki. Aivars atcerējās, ka degošajā dzīvoklī bija arī gāzes balons, un nopūšas, ka tas palicis neskarts. Citādi klātos plāni lielai daļai mājas. Šoreiz dūmu detektoru vietā nostrādāja suņa deguns kādā no piektā stāva dzīvokļiem.

Foto

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm