tv3.lv

Traģiskā negadījumā pie Mangaļsalas četri bojā gājušie

Pirmdienas rītā pie Mangaļsalas uz Mangaļu prospekta notika smags negadījums ar traģiskām sekām – bojā gāja četri cilvēki, bet viens ar politraumu tika nogādāts slimnīcā, ziņo Valsts polcijas (VP) pārstāvji.

2014. gada 18. augustā 11:13

Izsaukumu uz notikuma vietu – Stāvvadu ielas un Mangaļu prospekta krustojumu -policija saņēma pirmdienas, 18. augusta, rītā, plkst. 6:05.

Notikuma vietā policisti konstatēja, ka notikusi frontāla sadursme starp vieglo pasažieru automašīnu “Volvo” un kravas auto “MAN”. Bojā gājuši divi vīrieši un divas sievietes, kas atradās vieglajā automašīnā, bet viens “Volvo” pasažieris nogādāts slimnīcā ar politraumu.

Raidījums “Degpunktā” atradās notikuma vietā neilgi pēc avārijas. Šeit videokadri no notikuma vietas:

Šobrīd par notikušo uzsākts kriminālprocess un rit izmeklēšana, kuras laikā tiks veiktas ekspertīžes, kas palīdzēs atklāt precīzus negadījuma apstākļus.

Tā kā negadījums noticis līkumā un ir zināms, ka vieglā auto vadītājs iebraucis pretējā joslā, sākotnējā izmeklēšanas versija ir tāda, ka vieglā auto vadītājs, iespējams, izvēlējies neatbilstošu braukšanas ātrumu un neticis galā ar vadību, pauž policijas pārstāvji.

Šogad ceļu satiksmes negadījumos kopumā bojā gājuši jau 119 cilvēki, pērn šādā laika periodā bojāgājušo skaits bija 101, tātad bojāgājušo skaits pieaudzis par 17,8%, salīdzinot ar pagājušo gadu.

Foto: Facebook/Valsts policija

Foto: FAcebook/Valsts policija

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm