Traģiskā ugunsgrēkā Rīgā sadeg vīrietis un viņa suns

Saukli “Smēķēšana nodara nopietnu ļaunumu veselībai” jau sen vajadzētu mainīt uz – tā apdraud dzīvību. Turklāt ne tikai, izraisot dažādas saslimšanas, bet arī pavisam tiešā veidā, ja smēķējat neuzmanīgi. Imantā gājis bojā vīrietis un suns.

2017. gada 22. februārī 21:53

Darba dienas rīts Imantas piecstāvu namā sācies kā ierasts. Ļaudis palēnām posušies uz darbu un gatavojušies savām ikdienas gaitām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es pamodos astoņos no rīta. Nodomāju, kas tā par dīvainu smaku, it kā kāds pīpētu. Bet tās smaržas mainījās, tad smaržoja pēc kā salda, tad pēc kā cita. Aizgāju gatavot brokastis,” stāsta mājas iedzīvotāja Nadežda.

Aizdomīgo smaku rīta pusē savos dzīvokļos sajutuši vēl vairāki mājas iedzīvotāji, taču tas, no kurienes tā nākusi, vēl labu brīdi bijis noslēpums. Tikai pārdesmit minūtes vēlāk kāpņu telpu pēkšņi piepildījuši dūmi, un ko aizdomīgu otrā stāva logos pamanījuši arī garāmgājēji.

Lai arī vīriem visai veiksmīgi izdevies iekļūt vienistabas dzīvoklītī, drīz vien vietējie uzzinājuši, ka 15 kvadrātmetru plašais ugunsgrēks mitekļa saimniekam un viņa mīlulim izrādījies liktenīgs. Aptuveni pusotras stundas laikā ugunsnelaime pilnībā likvidēta un operatīvie dienesti devušies prom. Šobrīd notikušā iemeslu noskaidrošana uzticēta Valsts policijas izmeklētājiem.

“Vai nu viņam kļuva slikti, vai arī viņš iemiga un cigarete turpināja degt… Ja tie būtu bijuši vadi vai kas tāds, viss būtu risinājies citādi. Es domāju, cilvēciskais faktors. Galvenais, ka viņam bija suns… Jā, viņam bija suns, bet tas ne rēja, ne gaudoja. Pilnīgi nekā. Bet vispār, paldies Dievam, ka ugunsdzēsēji tik ātri reaģēja un to uguni apdzēsa, jo tās liesmas bija… Apskatiet paši, tur trešajā stāvā, nabaga ļaudis. Tur taču viss ir pilnīgi melns,” stāsta kaimiņiene.

Jācer, ka nopietnāk bojāto dzīvokļu saimnieki bija parūpējušies par savu mitekļu apdrošināšanu, jo citādi ļaudīm nu pašiem būs jātiek galā ar ugunsgrēka un tā dzēšanas darbu sekām. Savukārt tas varētu būt visai dārgs prieks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm