tv3.lv

Policija: Avārija Purvciemā bijusi dīvaina, motociklists nav mēģinājis samazināt ātrumu

Policisti secinājuši, ka avārija Purvciemā, kurā dzīvību zaudēja motocikla vadītājs un smagi cieta zīdainis, maigi izsakoties, bijusi dīvaina. Nekas neliecina par to, ka motociklists avārijas brīdī mēģinājis bremzēt, gluži otrādi – viņš uzņēmis ātrumu.

2014. gada 26. septembrī 10:37

”Kaut kas nav bijis kārtībā vai nu ar motociklu vai ar pašu vadītāju,” secinājuši likumsargi.

Jāatgādina, ka Purvciemā, Ūnijas un Stirnu ielas krustojumā, kāds motociklists ietriecās bērnu ratiņos, smagi savainojot zīdaini. Pats motociklists notikuma vietā gāja bojā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raidījums ”Degpunktā” mēģinājis rekonstruēt notikušās traģiskās avārijas gaitu, balstoties uz aculiecinieku stāstīto, kuru nav bijis mazums.

Kā stāsta aculiecinieks Andrejs, motocikla vadītājs brauca no Ūnijas ielas, un veica kreiso pagriezienu uz Stirnu ielu. Manevrs sākotnēji bijis veikls – braucot pie zaļās gaismas, motocikla vadītājs nav devis ceļu pretī braucošajai mazlitrāžas automašīnai. Taču, līdzko vīrietis veicis pagriezienu uz Stirnu ielu, kaut kas esot nogājis greizi. Tā vietā, lai paliktu uz brauktuves, spēkrats pilnā ātrumā lidoja ietves virzienā.

Saskaņā ar aculiecinieka pausto, attālumu no brauktuves līdz lielajam akmenim uz ietves, motociklists nolidoja mazāk nekā sekundes laikā. ”Viņš lidoja ar ātrumu, kas lielāks par desmit metriem sekundē,” lēš Andrejs. Spēkrats uz ietves aizķēra bērnu ratiņus. Zīdainis, kas tajos gulēja, tika izrauts ārā un uzlidoja vairāku metru augstumā, bet pēc nokrita uz zemes, stāsta aculiecinieks.

Likumsargi nelaimes vietā ieradās pirms ātrās palīdzības. Viņi stāsta, ka pirms nelaimes motocikla vadītājs vēl bija dzīvs, taču drīz vien dzīvību zaudēja. Savukārt zīdaini mediķi nekavējoties nogādāja slimnīcā.

Plašāk skatieties video!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm