tv3.lv

Trim vīriešiem Liepājas pusē “nepaveicās”… Policija pie viņiem atrada 2 tonnas nelegālā alkohola

Maija mēneša izskaņā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki Liepājas apkārtnē atsavināja aptuveni 2 tonnas nelegālā alkohola.

2016. gada 30. jūnijā 11:03

Policija par notikušo uzsāka kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 221.2 panta 3. daļas par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu, glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā. Par šāda veida pārkāpumu personas var tikt sodītas ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu ar vai bez mantas konfiskācijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uz aizdomu pamata par nelegālā alkohola uzglabāšanu un realizāciju lielā daudzumā policijas darbinieki aizturēja trīs personas – 23, 26 un 35 gadus veci vīriešus. Iepriekš minētās personas nebija nonākušas policijas redzeslokā par līdzīgiem pārkāpumiem. Pašlaik aizdomās turētajiem piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Kriminālprocesa ietvaros policijas darbinieki turpina pirmstiesas izmeklēšanu, lai atklātu vēl citus faktus saistītus ar minēto personu nelikumīgo nodarbošanos.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm