tv3.lv

Trīs jaunieši palūdz aizvest uz Jūrmalu, bet vēlāk piedraud un nolaupa automašīnu

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka vakar, 17. martā, Jaunbērzes pagastā tika nolaupīta BMW 523 automašīna, aizdomās par noziedzīgo nodarījumu policijas darbinieki operatīvi aizturēja trīs personas.

2016. gada 18. martā 15:31

Informāciju no 1992. gadā dzimuša vīrieša par automašīnas nolaupīšanu policija saņēma pēc pulksten 22.00.

Cietušo sākotnēji viena no noziedzīgām personām uzrunājusi Dobelē un par samaksu lūgusi, lai viņu aizved līdz Jūrmalai, Slokai. Tad, kad bija nokļūts līdz Liepājas šosejai, vīrietis saņēma draudus no personām, kuras viņš veda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Personas piedraudējušas un gribējušas ievietot pat viņu automašīnas bagāžniekā, jo cietušais atteicās viņus tālāk vest. Pēc kā cietušajam vīrietim izdevies veiksmīgi aizbēgt no noziedzīgām personām un uzreiz par to paziņot likumsargiem, bet noziedzīgas personas cietušajam nolaupīja automašīnu BMW 523.

Dobeles iecirkņa operatīvā nodaļa, saņemot informāciju no cietušā par automašīnas nolaupīšanu, nekavējoties uzsāka operatīvos meklēšanas pasākumus.

Sadarbībā ar Valsts policijas Rīgas reģiona un pašvaldības policijas darbiniekiem noziedzīgās personas ar nolaupīto automašīnu aizturēja Jūrmalā.

Aizturētie ir 1995. un 1989. gadā dzimuši vīrieši un 2000. gadā dzimusi jauniete, kuri jau iepriekš bijuši nonākuši policijas redzeslokā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm