tv3.lv

Āgenskalnā pēc ugunsnelaimes desmitiem cilvēku nonāk liesmu lamatās

No plkst. 4.00 rītā Smiļģu ielā valdīja satraukums un izmisums, jo piektajā stāvā aizdegās dzīvoklis un desmitiem iedzīvotāju nonāca liesmu lamatās.

“Tur vispār koridorā nevar tikt. Protams. Kas tas ir par [cenzēts]? Viņi brauc, “ātrie” ir. Bet tu [cenzēts] vai nevarēji aiziet pie pārējiem kaimiņiem pateikt par ugunsgrēku? Es knapi tiku ārā no turienes, otro reizi nekādi nevarēju ieskriet iekšā. Izsauciet ugunsdzēsējus! Mēs jau nevaram tikt ārā koridorā, tur viss ir pilns ar dūmiem. Ātrie atbrauca, tad drīz būs ugunsdzēsēji,” stāsta nama iedzīvotājs.

Postaža piektā stāva dzīvoklī bija kā kulminācija dzerstiņam, kas sācies aizvadītajā vakarā, stāsta apkārtējie. Degušā mitekļa saimnieks, bija pamatīgā alkohola reibumā, līdzīgā kondicijā bijuši arī citi iedzīvotāji.

Lūk, ka piedzīvotās briesmas apraksta kaimiņi, pateicoties kuriem, ugunsgrēks nepārrauga vēl lielākā postā. “Tas, kuram pašlaik sniedz palīdzību, piedzērās, māte viņam arī bija iedzērusi. Nezinam vai viņa smēķēja tur, bet aizdegās istaba un viss aizgāja tālāk. (DP: Iznāk, ka tieši viņiem aizdegās?) Jā,” saka vietēja iedzīvotāja Larisa.

Māja ir koridora tipa ēka, proti tai ir vien divas izejas, tāpēc bez glābēju palīdzības mājiņiekiem šoreiz nebija iespējams iztikt. Paši ugunsdzēsēji atzīst, ka šāda veida izbūve vien sagādāja papildus grūtības. Evakuēti 52 cilvēki un izglābti 16.

Kamēr glābēji darbojās piedūmotajās telpās, evakuētajiem iedzīvotājiem tika norīkots autobuss. Postažu izdevās lokalizēt ap plkst. 6.00 no rīta, bet darbi notikuma vietā turpinājās līdz plkst. 22.00. Vīrieti, kura dzīvoklī, pēc kaimiņu teiktā, iecēlās ugunsgrēks, aizveda uz slimnīcu. Hospitalizācija bija nepieciešama vēl trīm iedzīvotājiem, ziņo glābšanas dienestā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm