tv3.lv

Aizdegas biroju un saldējuma ražotnes ēka Rīgā

Tika izsludināts augstas bīstamības ugunsgrēks, un ēkā esošie cilvēki evakuējās. Pie ēkas drūzmējas vairāki cilvēki bariņos. Kādam telpās atrodas darba vieta, cits bija vienkārši piestājis, garām ejot, bet vēl daļa namā izmitinātie Ukrainas bēgļi, kas uz netālu esošā soliņa neziņā gaidīja, kad varēs atgriezties zem jumta.

Tikmēr kāds namā esošo telpu īrnieks bija atsteidzies turp, jo uzzinājis, ka ugunsgrēka dēļ apdraudēta viņa saldējuma ražotne.

Dāvis
saldējuma ražotnes saimnieks

“Mums pirmajā stāvā ir saldējuma ražotne, visus evakuēja. Zvanīja, teica, – jums deg! Atbraucu uz ražotni, skatos – deviņas glābēju mašīnas bija piebraukušas un dzēsa liesmas.”

Mājā sev biroja telpas iekārtojusi arī Lelde. Šodien strādāšana nesanāks, vien atliek no malas noraudzīties dūmos, kas gāžas pāri ēkas jumtam. Sieviete līdzīgi kā citi aptaujātie min vienus un tos pašus aizdegšanās iemeslus. Jau no rīta uz jumta ir darbojušies remonta meistari.

Lelde apstiprina, – viņai tur atrodas birojs, bija mazliet bailīgi par to, kā viss izvērtīsies. Ēkai tecējis jumts, tāpēc notika remontdarbi, iespējams, bijusi neuzmanīga rīkošanās ar uguni, bet ugunsdzēsēji operatīvi atbrauca un organizēti strādāja.

Ugunsgrēka apstākļus “Degpunktā” skaidroja pie Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vīriem. Viņi divu stundu laikā postažu lokalizēja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) 6. daļas komandieris Kristaps Kalvāns teica, ka, ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka aizdegusies trīsstāvu ēka, tika izsludināts un dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Ēkai bija sarežģītas konstrukcijas, jumts vairākos segumos veidots un liesmas draudēja izplatīties stiprā vēja ietekmē. No ēkas jumta pirms VUGD ierašanās evakuējās trīs cilvēki, kas uz tā strādāja, bet no ēkas – vēl desmit.

Iespējams, uguns izplatījās jumta remontdarbu dēļ.

Visticamāk, uz kādu laiku, kamēr telpas tiks savestas kārtībā, vairākiem uzņēmējiem savas darbības būs jāierobežo vai pat jāaptur. Piemēram, Dāvis “Degpunktā” iesūtīja video no ražošanas telpām, kas atradās pirmajā stāvā. Un situācija nav spoža. Tiek lemts īslaicīgi pārtraukt ražošanu.

Veido kriminālās ziņas un apskatus par noziegumiem. Piemīt izmeklētājas talants, lai atšķetinātu pat visdrūmākās situācijas un atpoguļotu tās skatītājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm